Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Orędzie Noworoczne Wicekróla do Baridajczyków

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Orędzie Noworoczne Wicekróla do Baridajczyków

Postprzez Laurencjusz 1 sty 2018, o 19:11

Wasza Książęca i Królewska Wysokość Regencie!
Szanowne Baridajki i Baridajczycy!


Życzenia

na 2018 rok


Piętnaście lat istnienia naszego państwa już za nami, a przed nami kolejny rok kluczowych dla Królestwa Baridasu zmian.

Mam nadzieję, że wybory nowego Króla Baridasu, które rozstrzygną w tym tygodniu to kto zasiądzie na tronie w Almerskim Zamku przyniosą naszemu monarcho faszystowskiemu królestwu zmianę, która poprowadzi nasz kraj ku lepszemu, a Król uszanuje nasze tradycje, oczekiwania i umocni baridajską aktywność świecąc własnym przykładem.

Nadszedł czas budowy państwa służącego przede wszystkim jego obywatelom i mieszkańcom, wszystkim bez wyjątku, również tym zbłąkanym, którym urzędnicy Dworu Królewskiego winni udzielić niezbędnej pomocy i wsparcia w realizacji celów ze szczególnym uwzględnieniem wzrostu aktywności.

Żywię głęboką nadzieję, że prawdziwe Baridajki i Baridajczycy poza budową własnej pozycji politycznej i społecznej na szczeblu centralnym w Sarmacji będą również aktywnie uczestniczyć w życiu naszej Baridajskiej Ojczyzny w poszanowaniu dokonań jej przodków.

Liczę, że rok 2018 będzie również rokiem, w którym Królestwo Baridasu przy pomocy Króla będzie bardziej widoczne oraz umocni swoją pozycję na arenie mikroświatowej, a nie będzie tylko pozycją w rankingu mikronacyjnej aktywności. Z tego tytułu myślę, że nadszedł czas na wprowadzenie niezbędnych zmian na szczeblu centralnym by w końcu podnieść rangę Kraju Korony w stosunku do Prowincji Sarmacji i wzajemnych wynikających z tego tytułu uprawnień.

Wszystkim Baridajkom i Baridajczykom życzę wszelkiej pomyślności w 2018 roku, a przede wszystkim zdrowia, szczęścia i zadowolenia z rezultatów podjętych działań na płaszczyźnie osobistej, zawodowej i w każdym zakątku naszych ziem.

Na zakończenie dodam jeszcze tylko, że mam głęboką nadzieję, że uroczystości koronacyjne będą zacne, diucze i wyjątkowo długo celebrowane.

Obrazek


Fare Aryon!
Obrazek
Avatar użytkownika
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Rada Ministrów
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
 

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość