Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Orędzie Noworoczne Wicekróla do Baridajczyków

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Orędzie Noworoczne Wicekróla do Baridajczyków

Postprzez Laurencjusz 1 sty 2018, o 19:11

Wasza Książęca i Królewska Wysokość Regencie!
Szanowne Baridajki i Baridajczycy!


Życzenia

na 2018 rok


Piętnaście lat istnienia naszego państwa już za nami, a przed nami kolejny rok kluczowych dla Królestwa Baridasu zmian.

Mam nadzieję, że wybory nowego Króla Baridasu, które rozstrzygną w tym tygodniu to kto zasiądzie na tronie w Almerskim Zamku przyniosą naszemu monarcho faszystowskiemu królestwu zmianę, która poprowadzi nasz kraj ku lepszemu, a Król uszanuje nasze tradycje, oczekiwania i umocni baridajską aktywność świecąc własnym przykładem.

Nadszedł czas budowy państwa służącego przede wszystkim jego obywatelom i mieszkańcom, wszystkim bez wyjątku, również tym zbłąkanym, którym urzędnicy Dworu Królewskiego winni udzielić niezbędnej pomocy i wsparcia w realizacji celów ze szczególnym uwzględnieniem wzrostu aktywności.

Żywię głęboką nadzieję, że prawdziwe Baridajki i Baridajczycy poza budową własnej pozycji politycznej i społecznej na szczeblu centralnym w Sarmacji będą również aktywnie uczestniczyć w życiu naszej Baridajskiej Ojczyzny w poszanowaniu dokonań jej przodków.

Liczę, że rok 2018 będzie również rokiem, w którym Królestwo Baridasu przy pomocy Króla będzie bardziej widoczne oraz umocni swoją pozycję na arenie mikroświatowej, a nie będzie tylko pozycją w rankingu mikronacyjnej aktywności. Z tego tytułu myślę, że nadszedł czas na wprowadzenie niezbędnych zmian na szczeblu centralnym by w końcu podnieść rangę Kraju Korony w stosunku do Prowincji Sarmacji i wzajemnych wynikających z tego tytułu uprawnień.

Wszystkim Baridajkom i Baridajczykom życzę wszelkiej pomyślności w 2018 roku, a przede wszystkim zdrowia, szczęścia i zadowolenia z rezultatów podjętych działań na płaszczyźnie osobistej, zawodowej i w każdym zakątku naszych ziem.

Na zakończenie dodam jeszcze tylko, że mam głęboką nadzieję, że uroczystości koronacyjne będą zacne, diucze i wyjątkowo długo celebrowane.

Obrazek


Fare Aryon!
Obrazek
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
 

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości