Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wizyta Roberta von Thorn w Baridasie

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Wizyta Roberta von Thorn w Baridasie

Postprzez RCA 21 gru 2017, o 16:27

meval napisał(a):Prześwietny panie Hrabio,

pozwolę sobie zadać panu hrabiemu zadać pytanie. Czy Hrabia traktuje Królestwo Baridas jako samorząd, czy Kraj Koronny?

Jaśnie Oświecony Diuku!

Królestwo Baridasu jest krajem, który związał się na dobre i na złe unią realną, tym samym bez wątpienia jest to Kraj Korony. Fakt jest też jednak taki, i warto też o tym mówić, że dziś uprawnienia Kraju Korony i sarmackich regionów są takie same, przez co trudno na kanwie funkcjonalnej rozdzielać oba te określenia.

Jest dla mnie istotne by zachować i rozwijać status wszystkich podmiotów i fundamentów na których opiera się dzisiejsza Rzeczpospolita.

Z poważaniem,
Robert hrabia von Thorn
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez RCA 31 gru 2017, o 13:33

Obrazek

Wasze Królewskie Wysokości,
Jaśnie Oświecone diuczessy i Jaśnie Oświeceni diukowie,
Jaśnie Wielmożne markizy i Jaśnie Wielmożni markizowie,
Prześwietne hrabiny i Prześwietni hrabiowie,
Wielmożne wicehrabiny i Wielmożni wicehrabiowie,
Czcigodne baronessy i Czcigodni baronowie,
Sławetne baronetessy i Sławetni baronetowie,
Szlachetne damy i Poważani kawalerowie,
Szanowni Państwo!

Fare Aryon!

W ostatnim dniu roku 2017 chciałbym Wam złożyć najgorętsze życzenia sukcesów w nadchodzącym 2018, szczęścia, wielu nowych zaangażowanych obywateli, ciekawych i wciągających inicjatyw, aktywności i zadowolenia z rozwoju kraju.

Chcę również gorąco podziękować za wszelkie pytania, które w tym wątku (ale i innych miejscach) od Was do mnie padły. Mam cichą nadzieję, że część z Was przekonała się do mnie, i będzie skłonna już za kilka chwil wrzucić do urny kartę, na której moje nazwisko wskażecie jako pierwsze.

Było mi niezmiernie miło u Was gościć. Do samej elekcji zostało kilka dni, pozostaję wciąż do Waszej dyspozycji, więc gdybyście mieli cokolwiek do mnie — piszcie.

Baridas sáno alta!

As naylfar sáh sairus,
Robert hrabia von Thorn
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Julian FER 31 gru 2017, o 16:40

Prześwietny Hrabio!

W imieniu Dworu Królewskiego i swoim własnym bardzo dziękuję za życzenia i w tych ostatnich godzinach mijającego roku również od dworzan i we własnym imieniu życzę Hrabiemu przede wszystkim zdrówka, bo realioza to ciężka przypadłość, więc mam nadzieję, że będzie omijała Prześwietnego z daleka.Na dokładkę dobrego humoru, szczęścia, radości i zadowolenia również i z naszego towarzystwa. Mam nadzieję, że nadchodzący 2018 rok przyniesie wiele uniesień i przyjemności.

Życzę szampańskiej zabawy i odrobiny Sylwestrowego szaleństwa oraz satysfakcji w nadchodzącym Nowym Roku.

PS: Poza tym mam nadzieję, że pobyt w Almerze będzie w pamięci Hrabiego miłym wspomnieniem.

Fare Aryon!

(—) Julian hrabia Fer at Atera,
Marszałek Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 31 gru 2017, o 18:53

Prześwietny Hrabio!

W imieniu wszystkich Baridajek, Baridajczyków i swoim własnym proszę przyjąć od nas równie gorące życzenia spełnienia na wszystkich polach planowanej działalności w Nowym 2018 roku, który mam nadzieję, że będzie dla Hrabiego kolejnym wyzwaniem do realizacji planów życiowych oraz związanych z działaniem na rzecz rozwoju Księstwa Sarmacji.

Mam nadzieję, że będzie to dla Prześwietnego Pana rok satysfakcji, radości i szczęścia oraz spełnienia na płaszczyźnie osobistej i zawodowej, co zaowocuje osiągnięciem wielu sukcesów w tych dziedzinach.

Fare Aryon!
Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej