Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Powrót Khanda

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Powrót Khanda

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 14 gru 2017, o 23:19

Elo,

Tak tylko napiszę, że powracam powoli do aktywności w KS.

Po pierwsze - powody mojego ostatniego odejścia (realioza) trochę się wyjaśniły.
Po drugie - elekcja, te sprawy, może być ciekawie.

Co do elekcji - coś tam ćwierkały ptaszki, że może dojśc do abdykacji.... Żeby nie kusiła polityka centralna CELOWO nie próbowałem nabijać aktywności, żeby przypadkiem nie korciło ;) natomiast - przywitać ponownie się postanowiłem, żeby już jakąś aktywnośc nabijać, po to, żeby ubiegać się o ponowne nadanie obywatelstwa.

Co zamierzam robić? NIC w ujęciu politycznym. Wracam do mojego pomysłu - na ZW - tyle, że tym razem najpierw go napiszę a potem zaproponuję jako rozwiązanie oficjalne. Tyle, że będę tu pisał o postępach i prosił o jakieś tam betatesty. Myślę, że to dobra kolejność. Poprzednia nie była zła - ale zawirowania realowe pokazały, że najpierw produkt a potem jego wdrożenie. Nigdy odwrotnie. Mam nadzieję, że będziecie kibicować.

Jeżeli będzie taka wola narodu baridajskiego - to w pierwszej kolejności działający system zaproponuję dla KB. Tyle, że nie wiem jakie są ramy czasowe. Nie będzie spieszenia się. Powoli, jako hobby.

Innej aktywności w KS, poza ewentualnym udziałem w wolnej dyskusji - nie przewiduję.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl
Królestwo Baridasu

Re: Powrót Khanda

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 15 gru 2017, o 11:49

Jeszcze dodam, że brak głosu w elekcji daje mi komfort bycia bezstronnym. Oczywiście mam swoje zdanie na temat kandydatur. Tyle, że prawo wyborcze pozwala mi, dzięki Wandzie, wpisać się idealnie w rolę księcia senioram Kto by księciem nie został - ten może liczyć na moją stosowną do możliwości aktywność i kredyt zaufania. Niezależnie od subiektywnych sympatii poprę monarchę bo będzie moim monarchą.

.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl
Królestwo Baridasu

Postprzez Hugo 15 gru 2017, o 13:35

Raduje się serce moje,
Że ułożyły się sprawy Twoje.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Korona Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 15 gru 2017, o 14:11

Wasze Książęce Wysokości!

To najlepsza wiadomość jaką było dane mi pozyskać od czasu ostatniej abdykacji. Niezmiernie się cieszę, że Złota Wolność dalej będzie ulepszana
:D
(-) Julian markiz Fer at Atera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 15 gru 2017, o 16:13

Wasze Książęce i Królewskie Wysokości!

Teraz już cały Baridas o niczym więcej nie mówi jak tylko o abdykacji JKW Tomasza Ivo Hugona i powrocie JKW Piotra II Grzegorza. Coraz więcej osób wychodzi na ulicę i skanduje: Khand! Khand! Khand!

Obrazek
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez TAR 16 gru 2017, o 23:12

Wasza Królewska Wysokość!

Cieszę się, że WKW Khand polowi wraca!
Teodozjusz Diuk Azoramath-Arped Obrazek

Pan i władca Hrabstwa Dahrim

Ara, jé etté av Castavo Baridas. (Starobaridajski)
Hara, as esta et Aryossá Baridasa. (Baridajski)
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Yennefer 17 gru 2017, o 10:11

Super WKW! Bardzo się cieszę, że wracacie do nas! Brakowało was bardzo.
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Zombiakov 29 gru 2017, o 14:05

Piotr_II_Grzegorz napisał(a):Poprzednia nie była zła - ale zawirowania realowe pokazały, że najpierw produkt a potem jego wdrożenie. Nigdy odwrotnie. Mam nadzieję, że będziecie kibicować.

Do pewnych granic. Jest taki trend żeby oddawać funkcjonalności jak najczęściej jak już mają minimalną wartość dodaną dla użytkownika. I rozwijać je inkrementalnie często wdrażając kolejne małe kawałki. Ale podejrzewam, że betatesty w sumie do tego się będą sprowadzały.
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Laurencjusz 29 gru 2017, o 21:24

Zombiakov napisał(a):Do pewnych granic. Jest taki trend żeby oddawać funkcjonalności jak najczęściej jak już mają minimalną wartość dodaną dla użytkownika. I rozwijać je inkrementalnie często wdrażając kolejne małe kawałki. Ale podejrzewam, że betatesty w sumie do tego się będą sprowadzały.

JO Diuku,

a może zamysłem autora było przetestowanie aplikacji i naniesienie poprawek i usprawnień na podstawie informacji otrzymywanych na bieżąco od użytkowników ;)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez igor 8 sty 2018, o 21:33

Laurencjusz napisał(a):
Zombiakov napisał(a):Do pewnych granic. Jest taki trend żeby oddawać funkcjonalności jak najczęściej jak już mają minimalną wartość dodaną dla użytkownika. I rozwijać je inkrementalnie często wdrażając kolejne małe kawałki. Ale podejrzewam, że betatesty w sumie do tego się będą sprowadzały.

JO Diuku,

a może zamysłem autora było przetestowanie aplikacji i naniesienie poprawek i usprawnień na podstawie informacji otrzymywanych na bieżąco od użytkowników ;)

Tylko ciężko testować coś, do czego użytkownik nie ma dostępu ;) Podejście z wypuszczaniem niewielkich zmian, ale jak najczęściej jest dosyć dobrym podejściem. Oczywiście istnieje ryzyko, że gdzieś po drodze człowiek się wypali, a informacja już ujrzała światło dzienne. Na to dobrym lekarstwem jest OS i społeczność :)
Igor Żdanow

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej