Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Spontaniczny wiec poparcia

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Spontaniczny wiec poparcia

Postprzez Sorcha 8 gru 2017, o 21:52

Arsacjusz napisał(a):
8 grudnia 2017 roku w godzinach popołudniowych przed Pałacem Królewskim w Almerze zebrał się spontaniczny wiec poparcia dla rządów Jego Królewskiej Wysokości Laurencjusza Ma Hi at Atery. Uczestnicy wychwalali jego liczne przymioty, w tym sprawiedliwość i gospodarność. Zwrócono również uwagę, że władca niesie kaganek oświaty wśród ubogich mieszkańców południowo-wschodniego Baridasu. Baridajczycy są zgodni, że Jego Królewska Wysokość wytępił zdrajców, którzy niszczyli państwo od wewnątrz.
Przez ostatnie lata byliśmy ignorowani. Nareszcie Baridajczycy mają prawo głosu we własnym państwie!

Antoni Nowak (59 lat), robotnik z Almery

Obrazek
Obrazek
Wiedźmia Hrabina, hrabstwo Ravenspell
Almerska zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Królestwo Baridasu

Postprzez ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ 8 gru 2017, o 21:59

I kto to mówi?

W sensie, że mam się przedstawić? Torkan Ingawaar, książę Skytji i markiz Królestwa Dreamlandu, ale to raczej mało istotne. Bardziej istotny jest fakt, że mojemu drogiemu przyjacielowi Arsacjuszowi nie okazuje się odpowiedniego, licującego z Jego majestatem szacunku, więc przybyłem i życzliwie zwróciłem uwagę adwersarzowi. Nie jestem zwolennikiem skreślania ludzi za każde tego typu małe potknięcie. Wierzę za to, że odpowiednia edukacja może zdziałać cuda. Choć z Sarmacją jestem związany głównie prawie dwuipółletnim pobytem w tutejszych kazamatach bez jakiegokolwiek wyroku skazującego, nie oznacza to przecież, że nie darzę sympatią szeregowych Sarmatów, wśród których mam wielu przyjaciół.

Dodam tylko, że lochy czekają, bo dawno nie był tam żaden trolololo. Zawsze można się zasłużyć i się załapać

Również Was kocham, Laurencjuszu. :*
Ceterum censeo Teutoniam liberandam esse.

Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Dziekan wydziału skytyistyki Almersko-Złotogrodzkiego Uniwersytetu Lingwistycznego
Królestwo Teutonii

Postprzez OvS 8 gru 2017, o 22:09

A ja doradzę obu stronom nie robić tu niczego niemiłego, bo nie chce mi się czytać tych wypracowań. Tak na przyszłość.

I dobrze by było się wstrzymać ze straszeniem lochami, bo ktoś inny jednak o tym zadecyduje, a los może się okazać przewrotny.
Otto wicehrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz

Postprzez Laurencjusz 8 gru 2017, o 22:19

OvS napisał(a):I dobrze by było się wstrzymać ze straszeniem lochami, bo ktoś inny jednak o tym zadecyduje, a los może się okazać przewrotny.

Oczywiście. Wszystko zgodnie z sarmackim prawem i zawartymi w nim możliwościami tzw. prowincji, których chyba Prefektura nie będzie ograniczać. Prawda? ;)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez OvS 8 gru 2017, o 22:43

Oczywiście, że nie będzie, jeśli prowincja będzie się poruszała na podstawie i w granicach prawa. I to podkreślam.
Otto wicehrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz

Postprzez AFvTD 8 gru 2017, o 22:55

WKW
JW Torkanie

Czy ta dyskusja ma jakikolwiek sens? Co daje grozenie lochem?

WE Arsacjuszu (przepraszam za nieznajomość tytulatury innych krajów jeżeli takowe są)

Popieram akcje, i mam nadzieje że wyniknie z niej ciekawa narracja. Jeżeli jest chęć i/lub potrzebna pomoc, jestem stosunkowo dyspozycyjny. Oczywiście zostawiam sobie margines, jeżeli będzie trzeba się wycofać lub odmówić, ale skrzynka pocztowa jest otwarta.
magister net Alfred Fabian baron von Tehen-Dżek
Minister Spraw Wewnętrznych
Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych w Akademii Sclavińskiej,
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Konsulat Sclavinii
Królestwo Baridasu

Postprzez Führanka 9 gru 2017, o 03:58

Laurencjusz napisał(a):
OvS napisał(a):I dobrze by było się wstrzymać ze straszeniem lochami, bo ktoś inny jednak o tym zadecyduje, a los może się okazać przewrotny.

Oczywiście. Wszystko zgodnie z sarmackim prawem i zawartymi w nim możliwościami tzw. prowincji, których chyba Prefektura nie będzie ograniczać. Prawda? ;)

Obrazek
Królestwo Baridasu

Postprzez Julian FER 9 gru 2017, o 10:26

W sumie to wystąpienie można uznać za wiec, bo w jednym dniu (wczoraj) zgromadziło się tu 8 osób, które napisały w sumie 16 wypowiedzi. Jeśli by przyjąć to za dobrą monetę i nie doszukiwać się podtekstów i drobnych uszczypliwości to może z tego i wyjdzie coś dobrego. Nawet gdy się spojrzy przez różowe okulary imitujące te z 3D :)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Eradl 9 gru 2017, o 12:44

eeetam wiec... przecie oni po bułki poszli, ewentualnie zbiera się świąteczna armia i nadciągają mroczne czasy bitwy o karpia.
bsmt. Eradl Adrien Marcus Pius hr. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu

Postprzez AFvTD 9 gru 2017, o 16:00

Nawet jeżeli to przez wojnę o karpia, to aktywność wzrosła do 34 punktów... Więc wiec sie sprawdzil
magister net Alfred Fabian baron von Tehen-Dżek
Minister Spraw Wewnętrznych
Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych w Akademii Sclavińskiej,
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Konsulat Sclavinii
Królestwo Baridasu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej