Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nuntius (nie) tak gaudium magnum

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Nuntius (nie) tak gaudium magnum

Postprzez Laurencjusz 27 kwi 2017, o 22:08

Wasza Królewska Mość!
Wasza Królewska Wysokość!
Baridajczycy!

Obrazek

W widać ogólnoroczna tendencja spadkowa utrzymuje się. Pozytywnym zjawiskiem jest to, że Baridas w tym roku ma jak na razie najwyższy wskaźnik w całej Sarmacji. Liczę, że jak się dobrze "ociepli" oraz ruszy "Złota Wolność" to ten poziom wzrośnie. Sam też zamierzam przysiąść nad kilkoma sprawami.
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Albert 27 kwi 2017, o 23:06

Tak nie wiedziałem gdzie to napisać, ale wpadłem tylko powiedzieć, że bardzo propsuję pomysł pamiętnika. Fajna rzecz :)
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Królestwo Teutonii

Postprzez Hugo 28 kwi 2017, o 07:08

Laurencjusz napisał(a):
W widać ogólnoroczna tendencja spadkowa utrzymuje się. Pozytywnym zjawiskiem jest to, że Baridas w tym roku ma jak na razie najwyższy wskaźnik w całej Sarmacji. Liczę, że jak się dobrze "ociepli" oraz ruszy "Złota Wolność" to ten poziom wzrośnie. Sam też zamierzam przysiąść nad kilkoma sprawami.

Jaśnie Wielmożny Panie Marszałku, według mnie to żadna tendencja - nie przejmowałbym się, ponieważ tylko 3 pełne lata są na tym wykresie. W ub. roku aktywność była mniejsza niż dwa lata temu, ale mimo wszystko większa, niż w 2014. A teraz - w kwartał powstała już prawie połowa aktywności z 2016. Ja myślę, że to po prostu sinusoida ;)
Warto też zauważyć, że od jakiegoś czasu, Baridas jako jedyny nie miał dnia z zerową aktywnością. No i ma 2. średnią aktywność w ostatnich kilkudziesięciu dniach. A jeszcze jak wróci JKW Piotr II Grzegorz, to znowu będzie się działo!
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Laurencjusz 3 maja 2017, o 22:43

Hugo napisał(a):Jaśnie Wielmożny Panie Marszałku, według mnie to żadna tendencja - nie przejmowałbym się, ponieważ tylko 3 pełne lata są na tym wykresie. W ub. roku aktywność była mniejsza niż dwa lata temu, ale mimo wszystko większa, niż w 2014. A teraz - w kwartał powstała już prawie połowa aktywności z 2016. Ja myślę, że to po prostu sinusoida ;)
Warto też zauważyć, że od jakiegoś czasu, Baridas jako jedyny nie miał dnia z zerową aktywnością. No i ma 2. średnią aktywność w ostatnich kilkudziesięciu dniach. A jeszcze jak wróci JKW Piotr II Grzegorz, to znowu będzie się działo!

Wasza Królewska Mość!

Przedstawiam tylko statystykę. Wiem, że naród baridajski jest stabilny i choć czasem mało wylewny to potrafi się sprężyć. Wiem, że w Baridasie będzie się działo i zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo to wszystko ogarnąć. Każdy dzień jest jakimś wyzwaniem, a jak by nie był to było by nudno.
Obrazek

Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Guedes de Lima 19 maja 2017, o 15:01

Nie można lekceważyć statystyk, bo znikąd się one nie biorą. Oczywiście nie możemy dramatyzować, że aktywność pikuje w dół tylko wziąć się do roboty, by ten stan rzeczy zmienić. Ja głęboko wierzę, że samorządy Księstwa Sarmacji ruszą z kopyta zostawiając z boku animozje i koncentrując się na tym, by utrzymać aktywność i życie w Księstwie. Tego również życzę Baridasowi. #together
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Patryk Vindsor 19 maja 2017, o 21:06

Niestety, z tego co widzę Starosarmacja ma najniższą frekwencję. Próbuję to po woli zmieniać ale sam nie wiele osiągnę.
Patryk Vindsor

Obrazek

Postprzez Laurencjusz 19 maja 2017, o 21:11

Patryk Vindsor napisał(a):Niestety, z tego co widzę Starosarmacja ma najniższą frekwencję. Próbuję to po woli zmieniać ale sam nie wiele osiągnę.

Pomożemy :)
Obrazek

Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 19 maja 2017, o 21:14

Fer to moje ulubione miasto w Starosarmacji. Jasne, że pomogę :)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 22 maja 2017, o 19:08

Czarna krecha osiągnęła punkt "0". Coś z tym trzeba zrobić :)

Obrazek
Obrazek

Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Wespucci 22 maja 2017, o 19:34

No właśnie nie! Powinniśmy bić rekordy! Gdyby nie to, że coś dzisiaj na fc piszemy, to czarna krecha robiłaby odwiert poniżej poziomu "0". Towarzysz potrafi wszystko zepsuć. :(
/-/ bosman Henryk Wespucci
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Domena Królewska