Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nadanie sztandaru Królewskiej Gwardii Baridasu

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Nadanie sztandaru Królewskiej Gwardii Baridasu

Postprzez Hugo 24 sty 2015, o 22:34

Niniejszym nadaję Królewskiej Gwardii Baridasu sztandar, który jest symbolem przywiązania do Królestwa Baridasu. Jest on równocześnie symbolem ciepła, jakim obdarza Baridas swoich Przyjaciół, a równocześnie zimna, z którym mogą się spotkać jego wrogowie. Sztandar Wasz symbolizuje zwycięstwo, bohaterstwo i wieczną chwałę gwardzistów pełniących służbę w obronie Królestwa Baridasu.

Obrazek
Obrazek
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Re: Nadanie sztandaru Królewskiej Gwardii Baridasu

Postprzez zbbrow 25 sty 2015, o 04:28

Minister Estetyki patrzy z niedowierzaniem! Niech autor chociaż poprawi to KGB inaczej ułożone w każdym przypadku, proszę! :)
Zbyszko Gustolúpulo
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
zbbrow

Postprzez Laurencjusz 25 sty 2015, o 13:03

JKW,

W imieniu pododdziałów Królewskiej Gwardii Baridasu oraz wszystkich Gwardzistów niezmiernie miło mi było przejąć sztandar jako symbol przywiązania Gwardii do Korony Baridasu.

Obrazek
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez IUdR 26 sty 2015, o 17:27

Do zadań Herolda na Dworze Króla Baridasu należy m. in. "opracowywanie wzorów chorągwi i innych weksyliów". Dobrze wiedzieć, że coś się w tej materii działo...
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 27 sty 2015, o 20:48

ICF napisał(a):Do zadań Herolda na Dworze Króla Baridasu należy m. in. "opracowywanie wzorów chorągwi i innych weksyliów". Dobrze wiedzieć, że coś się w tej materii działo...

Przyznam się, że musiałem przeoczyć chyba tak samo jak i Pan Hrabia tutaj : http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=304&t=15230. Gdybym miał wtedy jakieś uwagi, to na pewno bym je uwzględnił. W chwili obecnej drobne poprawki wykona Hetman. Jeśli ma Pan jakieś uwagi co do rozmiaru, albo innych rzeczy związanych ze sztandarem proszę o list pocztą konną, a będę wdzięczny :)

PS : W przyszłości wszystkie herby, sztandary itp. będę wcześniej uzgadniał z Prześwietnym Hrabią :)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez IUdR 28 sty 2015, o 02:18

no ja nie będę za nikim latał... Nie boli mnie, ze ja nie robię, tylko, ze nic o tym nie wiem. Dobrze, ze przynajmniej załatwiono to przez JM Króla :)

Ale OK, już nie ma co się drapać, sytuacja wyjaśniona ;)
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez зхао 28 sty 2015, o 02:26

Fajny pomysł, ale szkoda tego, że to wygląda jak naklejka na kartonie, który jest doczepiony do plastikowej rurki z umieszczonym orłem na górnym wylocie :C.
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez IUdR 28 sty 2015, o 12:49

No ale przecież tak właśnie wyglądają sztandary. (Dla porównania mój stary, z trochę niedopracowanymi frędzlami, projekt dla SRA. Oby kiedyś powstała). :P

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 28 sty 2015, o 16:33

ICF napisał(a):No ale przecież tak właśnie wyglądają sztandary. (Dla porównania mój stary, z trochę niedopracowanymi frędzlami, projekt dla SRA. Oby kiedyś powstała). :P

Obrazek

Dzięki. Dyskutowaliśmy w KGB czy nie odpowiedzieć na wyżej zamieszczony post Li Xianfeng i doszliśmy do wniosku, że szkoda pióra :!:

PS : Nikt z nas nie jest grafikiem, a jak już wcześniej wspominano pewne poprawki dla upiększenia naszego sztandaru zrobi Hetman. I mógłbym tak p..., ale po co ;)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Markus 3 lut 2015, o 23:19

Julian FER napisał(a):Dzięki. Dyskutowaliśmy w KGB czy nie odpowiedzieć na wyżej zamieszczony post Li Xianfeng i doszliśmy do wniosku, że szkoda pióra :!:

Każdy ma prawo do własnego zdania. Zawsze lepiej coś komuś wytłumaczyć niż całkowicie go zignorować. ;-)

Swoją drogą, może przy okazji ktoś podjąłby się delikatnej poprawy sztandaru? Nie wygląda źle, ale gdyby mógł wyglądać lepiej, to czemu nie? Ignacy…?
(—) Marc Miquaiasu’un Arped
Królestwo Baridasu

Następna strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej