Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rezygnacja

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Rezygnacja

Postprzez Paulus Buddus 3 kwi 2013, o 23:16

AKT ABDYKACJI

Najdostojniejszy Wicekról
Jaśnie Oświecony diuk
Mikołaj Arped-Muzyk!

Wasza Królewska Wysokość z wielkim bólem i nieskrywanym żalem, w pełni świadom swojego czynu, składam na Wasze ręce ten akt abdykacji z urzędu, który został mi nadany wolą ludu Baridajskiego. Zrzekam się pełnienia funkcji Ministra-Prezydenta z jednego najważniejszego powodu w Księstwie Sarmacji. Po kilku wręcz dniach od nominacji i wyboru na ten zaszczytny urząd trafiła mi się bardzo niezwykłą i zarazem niebezpieczna choroba - REALIOZA. Trwa ona już kilka tygodni i nie widać prędkiego jej zakończenia.

W tych kilku słowach chciałbym także przeprosić mieszkańców Królestwa Baridasu. Przeprosić za brak czasu dla nich i za zaniedbania na które zostali skazani. Wszystkich i każdego z osobna bardzo mocno i serdecznie przepraszam.

Wyrażam także podziękowania w kierunku Prezydium. Wiem, że nie pracowało ono w pełni, gdyż nie było głowy. Tutaj szczególne podziękowania kieruję na ręce Wiceministra Wielmożnego Wicehrabiego Markusa Arped-Iwanowicza, który podczas mojej absencji brał na siebie ciężar Prezydium. Dziękuję wszystkim Ministrom: Prześwietnemu Hrabiemu Emanuelowi Śmigle - Ministrowi Infrastruktury, Wielmożnej Wicehrabinie Irminie de Vellior - Ministrowi Spraw Obywatelskich, Wiernemu Obywatelowi Igorowi Żdanow - Ministrowi Finansów i Gospodarki, Wiernemu Obywatelowi Martinowi Buddusowi - Ministrowi Informacji, który przeze mnie miał najwięcej kłopotów. Wszystkim dziękuję i przepraszam.

Mam pełną świadomość, że zawiodłem wielu dlatego proszę Was o wybaczenie i zapewniam, że może kiedyś, gdy wyleczę się z tej wstrętnej choroby to odkupię swoją winę. Na tym miejscu zakończę ten akt, napisany w Pałacu Prezydenckim dnia czwartego kwietnia Roku Pańskiego 2013.

Obrazek
Obrazek
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków

Hrabia Urodzaju
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Rezygnacja

Postprzez Markus 6 kwi 2013, o 23:35

Poważany Kawalerze,
Wysoka Rado,

Informuję, że godzinę temu rezygnacja została przyjęta, a obowiązki Ministra-Prezydenta zostały powierzone Marszałkowi Dworu Królewskiego. Wydano odpowiednie postanowienie w Dzienniku Praw.

Życzę ustępującemu Ministrowi-Prezydentowi powodzenia w walce z realiozą i szybkiego powrotu do pełnej aktywności — miejmy nadzieję, że jeszcze przed jedenastą rocznicą powstania Baridasu.

(—) Markus wicehrabia Arped-Iwanowicz.
(—) Marc Miquaiasu’un Arped,
król ojciec Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej