Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Informacja dotycząca pominiętego konkursu

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Informacja dotycząca pominiętego konkursu

Postprzez AFvTD 4 gru 2019, o 17:41

Szanowni Państwo

Jak wiecie, lub też nie wiecie - z okazji koronacji szykowana była przeze mnie jeszcze jedna inicjatywa ogólna, przeprowadzona w systemie informatycznym Księstwa Sarmacji, której dotychczas nie udało się przedstawić. Koronacja już była, a zagadek jak nie było tak nie ma. Biję się w pierś za to, że nie zdołałem przygotować i przedstawić wszystkiego na czas. Plan był dobry i jestem pewien, że gdyby udało mi się znaleźć odrobinę więcej samozaparcia i pomysłu, udałoby się wszystko zrealizować zarówno na czas jak i z odpowiednią oprawą.

Teraz jest już trochę późno, dlatego też postanowiłem wydać tajemnicę, którą przez pewien czas skrywałem, a która miała być sednem "poszukiwań". Do systemu informatycznego Księstwa Sarmacji, dzięki nieocenionej pomocy Naczelnej Izby Architektury w osobie JO Krzysztofa Czuguł-Chana, jak również niezawodnego Kustosza Królestwa Ramaela dodana została pocztówka "Skarb Królewski", której autorem jest właśnie Kustosz. Mam nadzieję, że będzie ona stanowiła bardzo miły dodatek, jak również pamiątkę koronacji JKW Laureta Gedeona I i czasami zostanie wykorzystana. Co prawda pocztówki nie są aż tak wyjątkowe jak znaczki, ale uważam, że jest to na tyle elitarne miejsce, że warto przynajmniej na wspomnienie o tym fakcie.

Jeszcze raz bardzo przepraszam wszystkich, którym powiedziałem o planie i którzy bardzo wierzyli w to, że się uda. Sam też jestem sobą zawiedziony, niemniej jednak mam nadzieję, że narracja gospodarcza wynagrodzi to niepowodzenie, natomiast w przyszłości uda się przeprowadzić podobną zabawę w sprawniejszy sposób.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Re: Informacja dotycząca pominiętego konkursu

Postprzez Laurencjusz 4 gru 2019, o 21:36

Prześwietny Hrabio!

To bardzo miły gest, a przy tym ogromie pracy, który udało się nam zrobić przy niezbyt dużym gronie osób, którym czas pozwolił na dużo większą aktywność ukierunkowaną na przygotowanie wielu rzeczy przed uroczystościami choćby takimi jak zaproszenia i ich rozesłanie, znaczki pocztowe, medal koronacyjny, konkursy, imprezy okolicznościowe w baridajskich miastach, przemówienia itp. to i tak dużo tego było :)

Proszę się nie martwić, bo pocztówkę da się wykorzystać, a to też miła pamiątka.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Re: Informacja dotycząca pominiętego konkursu

Postprzez Guedes de Lima 5 gru 2019, o 08:35

Głowa do góry, zdarza się. Jedziemy dalej. Dobrze poprowadzona narracja powinna wynagrodzić! :)
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Konsul Sclavinii
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Powrót do Domena Królewska