Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nuntius (nie) tak gaudium magnum

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Nuntius (nie) tak gaudium magnum

Postprzez Leszek R-P 28 wrz 2019, o 13:36

Przepraszam za dość długą ciszę, ale po pierwsze przygotowałem kampanię, a po drugie ja mam aż 4 mikronacje na głowie(znaczy w sumie 3, ale działania dla Teutonii, a dla Baridasu liczę jako osobno). Oczywiście jak są jakieś pytania chętnie na nie odpowiem.
Obywatel Federacji Nordaty, Ludowej Republiki Magnifikatu i Królestwa Baridasu oraz aktywny Pollinowy działacz sportowy Leszek Roskohard-Pawłowicz
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez Andronik 30 wrz 2019, o 09:03

Uczestnictwo w debacie mam trochę utrudnione ze względu na działania realizowane w Sclavinii i normalne, życiowe sprawy. Ale w świetle tego, co przychodzi mi czytać, wyrażam swoje pełne poparcie dla dobrej kandydatury Diuka at Atery, który jest porządnym monarchistą, patriotą, osobą bardzo aktywną i doświadczoną, a także użył następującego sformułowania:

Diuk at Atera napisał(a):Ważna jest reakcja.

... które, choć oczywiście ekstremalnie wyrwane z kontekstu, jest bardzo bliskie mojemu sercu. Ważna jest reakcja! Mój głos macie, Diuku. Liczę na szeroką współpracę po wyborze na Króla.
/—/ Andronik, Konsul Sclavinii

Zmęczony dekadencją liberalizmu?
Dołącz do Purpurowej Krucjaty.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez TvH-P 30 wrz 2019, o 09:38

Witam wszystkich! Mam nadzieję, że mnie pamiętacie. Mam małą wizję rozwoju, w której Januszek chce mi pomóc. Liczę, że się będziemy dobrze bawić ;)
sierżant Taddeo von Hippogriff-Piccolomini SJ
Opat Teplicki
Królestwo Teutonii
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Julian FER 30 wrz 2019, o 15:51

TvH-P napisał(a):Witam wszystkich! Mam nadzieję, że mnie pamiętacie. Mam małą wizję rozwoju, w której Januszek chce mi pomóc. Liczę, że się będziemy dobrze bawić ;)

To świetna informacja, bo im więcej aktywnych wizjonerów tym ciekawsze życie w kraju. A przy okazji to liczę, że przyszłe władze będą wspierać aktywność :)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 30 wrz 2019, o 19:33

Szanowni!

Cieszy mnie, że dyskusja jest nadal otwarta. Prawdziwym optymizmem napawa mnie fakt, że na baridajskiej ziemi pojawiają się ciekawo brzmiące informacje.
Andro napisał(a):... które, choć oczywiście ekstremalnie wyrwane z kontekstu, jest bardzo bliskie mojemu sercu. Ważna jest reakcja! Mój głos macie, Diuku. Liczę na szeroką współpracę po wyborze na Króla.

Współpraca zawsze jest wskazana, bo to jeden z elementów aktywności, a współpraca z tak twórczą i pomysłową osobą według mnie może przynieść obustronne korzyści i to bez względu na wynik wyborów :)
TvH-P napisał(a):Witam wszystkich! Mam nadzieję, że mnie pamiętacie. Mam małą wizję rozwoju, w której Januszek chce mi pomóc. Liczę, że się będziemy dobrze bawić ;)

Ja też liczę na dobrą zabawę, która da się zarazić jak największą ilość osób, bo w jedności siła :)
Julian FER napisał(a):
To świetna informacja, bo im więcej aktywnych wizjonerów tym ciekawsze życie w kraju. A przy okazji to liczę, że przyszłe władze będą wspierać aktywność :)

Aktywność to podstawa naszej egzystencji, czyli mój cel numer jeden :)

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez AFvTD 30 wrz 2019, o 19:54

Cóż, skoro o aktywności mówimy, to nie sposób również wspomnieć o własnej działalności. Wczoraj pojawiło się nowe wydanie Vox Populi. Zacząłem liczyć od pierwszego, chociaż już pewnie jakieś były. Wysłałem również zapytanie do Diuka Czuguł-Chana, o wyniku poinformuję (jeżeli będzie sens) na łamach kolejnego wydania.

Dodatkowo rozpocząłem przygotowania do święta patronki Wedli - czyli mojego lenna - Heuwejli. Z tej okazji już dzisiaj rozpoczął się turniej baristyczny, natomiast cały trzon uroczystości będzie miał miejsce 17 października. Odpowiednie zaproszenia do wszystkich samorządów, organów władzy centralnej jak i samorządowej postaram się wysłać (no na pewno przed uroczystościami), ale tak maksymalnie tydzień wcześniej.

Myślę, że uda się w tym czasie przeprowadzić dwa lub trzy konkursy. Baristyczny natomiast jest moim zdaniem najbardziej atrakcyjny, bo takiego chyba jeszcze nie było, a jest prosty :D

No i liczę na zaciętą kampanię elekcyjną!
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez Laurencjusz 1 paź 2019, o 20:10

Jako przerywnik dla pokrzepienia dodam trochę bieżących statystyk i na początek dodam statystykę aktywności w Baridasie w ujęciu miesięcznym. Jak widać na wykresie bardzo twórczym miesiącem był styczeń 207 i kwiecień 214 punktów statystycznych, a ogólna aktywność do lipca nie spadała poniżej 115 pkt. W lipcu aktywność spadła do 80 pkt, a potem doszliśmy do 10 pkt/m-c w sierpniu. Wrzesień zamknięty został z lekką zwyżką 70 pkt wypracowaną pod koniec miesiąca tj. w tydzień :) , co widać na wykresie znajdującym się poniżej.

Obrazek

Wrzesień w ujęciu dziennym zaczął się fatalnie, bo aktywność do 24 września nie przekraczała 3 pkt dziennie, a w większości nie przekraczała zera. W dniu 25 września osiagnęliśmu jak na te czasy magiczną liczbę 20 pkt aktywności/dzień. Oby tak dalej ;)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Domena Królewska