Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rocznicowy Turniej Rycerski

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Rocznicowy Turniej Rycerski

Postprzez AFvTD 25 cze 2019, o 10:37

Obrazek

Piękne Baridajki
Dzielni Baridajczycy!
Szanowni goście

Dzisiaj, w ten przepiękny słoneczny dzień obchodzimy 17 rocznicę powstania Królestwa Baridasu - choć wtedy jeszcze Republiki Baridas. W tym miejscu chciałbym nam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności oraz aktywności, której ostatnimi czasy w naszym życiu brakuje. Niedługo spotkamy się wszyscy razem na obchodach rocznicy na Discordzie, mam zatem nadzieję, że będzie to dłuższa chwila do wspólnej zabawy.

Tymczasem ja wychodzę z inicjatywą. Zawaliłem co prawda, jeżeli chodzi o rocznicowe wydanie Vox Populi - cóż, zabrakło chęci do realizacji. Zatem niech to będzie rekompensatą! Z dniem dzisiejszym informuję o rozpoczęciu naboru na Rocznicowy Turniej Rycerski. Co prawda, żadnej księżniczki nie mamy, ale noc z tajemniczą baridajską hrabiną powinna być wystarczającą nagrodą ale nagrody powinny być satysfakcjonujące. Mam również nadzieję, że JKM również pomoże i przyzna okolicznościowy order zwycięzcy.

Zasady będą bardzo proste - oparte prawie całkowicie na starosarmackim systemie pojedynków. W każdej turze oddajemy jeden cios oraz jeden parujemy. Możemy uderzyć w głowę, w tors oraz w nogi, tak samo możemy się bronić. O kolejności uderzeń decydują kości. Celne uderzenie uniemożliwia przeciwnikowi wykonanie kontrataku. Walka trwa do 3 celnych uderzeń.

Zatem, zapraszam do udziału! Całość zostanie otwarta na rocznicy Królestwa Baridasu na Discordzie, odbędzie się na nim również jeden pojedynek, wzorcowy dla wszystkich pozostałych. Reszta odbędzie się już w sposób bardziej rozciągnięty, "korespondencyjny".

Oczywiście, mistrzem gry tym razem będę ja, do mnie przesyłane będą informacje o uderzeniach oraz bronionych częściach ciała.

Zatem poniżej klikamy "Odpowiedz" następnie wpisujemy swoje imie i nazwisko bądź pseudonim oraz sarmackie ID. Na koniec magiczne "Zgłaszam się". Po napisaniu klikamy "Wyślij" i cieszymy się, że będziemy uczestnikami pojedynku! Zachęcam do udziału również przejezdnych gości. Ostatnie chwile na zapisy odbędą się jeszcze na Discordzie w trakcie uroczystości, aby wszyscy niezdecydowani mogli się zdecydować!

Fare Aryon!
Wiwat!
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Re: Rocznicowy Turniej Rycerski

Postprzez Führanka 25 cze 2019, o 19:09

Mój Prześwietny Przyjacielu!

Wspaniały gest! Z chęcią wesprę z prywatnej jak i z państwowej kieszeni tę inicjatywę! Jeśli chodzi o szczegóły to poproszę o kontakt drogą listowną. Naturalnie, zgłaszam się do turnieju. Nie pozbawię was przyjemności pobicia króla. 8-)

/—/ Adrian Maksymilian Józef Alatriste
Król Baridajczyków
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu

Postprzez Samuel Radziwiłł 28 cze 2019, o 16:13

WKM,
Szlachetny wicehrabio,

Czy nadal zapisy są możliwe? Chętnie wziąłbym udział.

Samuel Radziwiłł ( Rzeczpospolita Obojga Narodów )

Zgłaszam się

Postprzez Januszek vH-P 30 cze 2019, o 16:09

WKM,
Wielmożny Organizatorze, :D

Jako pamiętam pojedynki w Starosarmacji tak też przystępuje.
Januszek von Hippogriff-Pałasz (AG866).
Zgłaszam się!
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz
W stopniu Kaprala (czynny),
Baron Sarmacki,
Magister medycyny net.

Więcej informacji na moim profilu. Chcesz, zobacz!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez GFvH 30 cze 2019, o 17:05

WKM,
Wielmożny Organizatorze,

Ja, Gustaw Fryderyk von Hippogriff (AG804 ) wyrażam chęć udziału w turnieju.
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel
Dwór Jego Książęcej Mości

Powrót do Domena Królewska