Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Cały Naród buduje...

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Cały Naród buduje...

Postprzez Leszek R-T 27 sie 2018, o 17:43

Zawsze możecie brać udział w 1 Turnieju Warcab Baridajskich ;) Zgłoszenia do 29 ciągle przyjmuje także wiecie. No i zwycięsca oczywiście dostanie tytuł Arcymistrza.
Garapeńczyk i Baridaryjczyk Leszek Roskohard-Tracz
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu

Postprzez Laurencjusz 27 sie 2018, o 20:30

IUdR napisał(a):Korzystając z ogólnego wątku do mówienia trzy po trzy - może otworzymy ten wątek? Ja wiem, że aktualnie nikt nie gra i strona Ligii wisi pusta, ale jakby się zdarzył jakiś powrót, to może warto mieć jakieś miejsce do rozmów? Skoro już i tak mamy (o wiele zbyt) rozbudowane forum ;p

JO Diuku,

w pełni popieram tą obywatelską postawę i informuję, że wątek został odblokowany.
Leszek R-T napisał(a):Zawsze możecie brać udział w 1 Turnieju Warcab Baridajskich ;) Zgłoszenia do 29 ciągle przyjmuje także wiecie. No i zwycięsca oczywiście dostanie tytuł Arcymistrza.

Wierny Obywatelu,

nic nie stoi na przeszkodzie. warcaby to też ciekawa gra.

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Premier Rządu JKM
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Konrad Jakub 27 sie 2018, o 20:33

Proponowałem stanowisko Prezesa Ligii Prześwietnemu Adrienowi hr. Alatriste, ale możecie się dogadać między sobą który z Was (jeżeli ktoś w ogóle chce) może reaktywować rozgrywki.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Laurencjusz 27 sie 2018, o 20:36

Konrad Jakub napisał(a):Proponowałem stanowisko Prezesa Ligii Prześwietnemu Adrienowi hr. Alatriste, ale możecie się dogadać między sobą który z Was (jeżeli ktoś w ogóle chce) może reaktywować rozgrywki.

Wasza Królewska Mość,

tu chyba chodzi o dwie różne sprawy. Skoro jest liga szachowa, a będą chętni, którzy będą grać w warcaby to myślę, że po pierwszym turnieju warcabowym można założyć osobną ligę jeśli tylko będzie taka potrzeba społeczna.
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Kristian Arped 27 sie 2018, o 21:07

IUdR napisał(a):Korzystając z ogólnego wątku do mówienia trzy po trzy - może otworzymy ten wątek? Ja wiem, że aktualnie nikt nie gra i strona Ligii wisi pusta, ale jakby się zdarzył jakiś powrót, to może warto mieć jakieś miejsce do rozmów? Skoro już i tak mamy (o wiele zbyt) rozbudowane forum ;p

Byś się zdziwił. Ostatnio nawet zaakceptowałem w BLSie jakąś rozgrywkę sprzed pół roku. XD
Obrazek

K+N+B 2017
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Nauki
Prefektura Sarmacji

Postprzez Julian FER 28 sie 2018, o 16:03

IUdR napisał(a):Do tego nie potrzeba niczego więcej ponad mówienie się z przeciwnikiem, zagranie partyjki i wrzucenie jej na stronę ligi. Polecam! ;P

W sumie to prawda, ale myślałem, że było by fajnie gdyby ktoś opisywał takie rozgrywki. Przynajmniej widać by było, że aktywni są szachiści i widać było by jakieś postępy, punktację itp. Tak oprócz samych graczy, którzy się gdzieś dogadają nie ma nic ;)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Konrad Jakub 30 sie 2018, o 19:56

Nie potrzeba, ale zorganizowana liga, z nagrodami i rozgrywkami które nie są pojedynczymi grami, a są częścią większego turnieju — większe emocje, wiadomo.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez IUdR 31 sie 2018, o 07:20

To prawda. W sumie można BLS potraktować jak ranking roczny ATP/WTA, a organizować po prostu rozgrywki pucharowe z obowiązkiem wklepania partyj do ligii.
Ja mogę coś zorganizować w Altborku, ale nie wcześniej niż w połowie września, a nawet może w połowie października :/
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Konrad Jakub 31 sie 2018, o 19:05

Dobre i to, można poczekać. Ewentualnie, jeżeli będzie więcej chętnych osób, można jakoś podzielić się robotą, w tym zarządzaniem w jakiś kolegialny sposób. Zamiast prezesa ligi, możemy mieć cały zarząd, czy nawet lepiej - samorząd.
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez IUdR 31 sie 2018, o 19:45

No tak, tak. Ja nie mówię o zarządzaniu ligą, tylko o organizacji jakiegoś tzw. iwentu w jej ramach. A jak ktoś chce, to niech sb w ramach BLS coś dłubie zupełnie niezależnie.
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Domena Królewska