Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Hańba

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Hańba

Postprzez Laurencjusz 16 kwi 2018, o 20:15

Wasza Królewska Mość!
Wasza Królewska Wysokość!
Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

Nie bardzo rozumiem jak można po tym co się zrobiło jak by nigdy nic pisać i starać się ponownie o Obywatelstwo w Królestwie Baridasu:
Arsacjusz napisał(a):Wasza Królewska Wysokość,

na podstawie art. 7 ust. 3 ordonansu z dnia 26 sierpnia 2017 r. o ustroju politycznym i społecznym kraju Korony
(Dz. P. poz. 9595) wnoszę o nadanie obywatelstwa baridajskiego.

Arsacjusz Arped

Bez żadnego wyjaśnienia, bez słowa przepraszam, tak z butami!

PS: Ciekawe kto skasował historię tej choroby w Baridasie! Niewiele się uchowało. jest przynajmniej ślad na FC Sarmacji. Nie wiem kto tu chce stosować wybielacz, ale według mnie tak się nie da.
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Re: Hańba

Postprzez piwniczak 16 kwi 2018, o 21:10

Odpowiedź jest prosta — koledzy.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez RCA 17 kwi 2018, o 09:03

Laurencjusz napisał(a):PS: Ciekawe kto skasował historię tej choroby w Baridasie! Niewiele się uchowało. [...] Nie wiem kto tu chce stosować wybielacz, ale według mnie tak się nie da.

JO diuku.

Piszecie w tych słowach o zachowaniu, które nie powinno mieć miejsca. Czy macie jakieś informacje o usuniętych postach, wątkach, innym działaniu tego typu? Zechcecie się podzielić? Zaniepokoiły mnie te słowa, będę zobowiązany za ich rozwinięcie.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Yennefer 18 kwi 2018, o 05:52

Drodzy Bracia i Siostry,

Nie ma takze jak udawac, ze sie nie pamieta, a za plecami Baridajczykow poklepywac zdrajce, ktorego chcialo sie usunac z kraju, po plecach :)

Dwulicowosc widac nadal w modzie.
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 18 kwi 2018, o 13:06

Wasza Królewska Mość!
Wasza Królewska Wysokość!
Szanowni!

Było o tym głośno i mam nadzieję, że logi da się odszukać i wyjdzie na jaw kto usunął wątek związany z napiętnowaniem "Króla Baridasu uzurpatora Arsacjusza", który zamieszkuje Skytię (patrz Dreamland).

z wyrazami szacunku,
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 18 kwi 2018, o 13:30

Julian FER napisał(a):Było o tym głośno i mam nadzieję, że logi da się odszukać i wyjdzie na jaw kto usunął wątek związany z napiętnowaniem "Króla Baridasu uzurpatora Arsacjusza", który zamieszkuje Skytię (patrz Dreamland).

Prześwietny hrabio,

czy ten wątek nosił taką nazwę jak podaliście?
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Julian FER 19 kwi 2018, o 13:14

RCA napisał(a):Prześwietny hrabio,

czy ten wątek nosił taką nazwę jak podaliście?

WKM!

Wszystko zawsze można było znaleźć wpisując uzurpator, a teraz nie ma. Teraz ze wszystkich lat pod tym słowem są zaledwie dwie strony z wątkami, które dotyczą różnych osób. Jak widać komuś zależało i dlatego też pojawił się wniosek o obywatelstwo, który został "wybielony" (czytaj. pozbawiony opinii innych Baridajek i Baridajczyków, którzy wypowiadali się na temat uzurpatorstwa Arsacjusza Arpeda, który tytułował się Królem Baridasu).
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 19 kwi 2018, o 13:38

Prześwietny hrabio,

wobec tego przeprowadzę kwerendę by sprawdzić, czy jest w logach ślad po usuwaniu wątków ze słowem "uzurpator". Dziękuję za odpowiedź i informację.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez RCA 20 kwi 2018, o 07:54

Logi systemu wskazują na to, że tylko w przypadku wątku nazwanego wprost "Uzurpatorzy" były podejmowane jakiekolwiek czynności. Nie jest on związany z działalnością Arsacjusza w Dreamlandzie, a jedynie z działalnością rodu at Atera widzianej oczami Kristiana Arpeda. I raczej jest sprzed wydarzeń baridajskiego sierpnia. Co prawda istnieje możliwość usunięcia wpisów z loga moderatorów, jednak wówczas zostaje ślad w logu administratorów, który nie wskazuje jednoznacznie treści, a jedynie informację, iż "Wyczyszczono log aktywności moderatorów". Takie czyszczenie następowało zatem w ostatnim czasie, po dacie opublikowania przez Arsacjusza na forum KD tzw. "Ordonansu Króla Baridasu o administracji publicznej [1/2017]", co miało miejsce 17 stycznia 2017 r.
1) dziś - testowo usunąłem testowo dodany i usunięty testowy wątek,
2) 31 sty 2017, o 10:52 - przez Ignacego Popowa, który w tym czasie pełnił funkcję prefekta,
3) 24 sty 2017, o 21:02 - przez Orjona, który w tym czasie pełnił funkcję Prefekta Generalnego.

Nie ma zatem śladów, które jednoznacznie, od strony systemu, wspierają wersję, którą tu przedłożono - dotyczącą usuwania wątków. Tym bardziej, że mówicie o tym, że długo takie opcje można było wyszukać. Nasi administratorzy, wszyscy, to osoby, które swe role wypełniają poprawnie.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Julian FER 20 kwi 2018, o 10:02

WKM,

W wątku padało słowo Uzurpator, ale według mnie nie było tego sowa w tytule wątku. Tytułu wątku nie pamiętam.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Następna strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej