Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przyszłość Baridasu

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Przyszłość Baridasu

Postprzez Sorcha 12 kwi 2018, o 22:57

Daniel J. Tauer-Krak napisał(a): Nie wiem czy przypadkiem, nie kieruję tych słów do trzech, czterech wirtualnych person będących w rzeczywistości jedną osobą.

Daniel J. Tauer-Krak napisał(a): Cała logika na to wskazuje, dziwi mnie zaś sojusz tej grupy/osoby z Kanclerzem, z prywatnych rozmów całkiem logiczne myślącym, który walczy w imię teoretycznej grupki klonerów.

Dobra, rozszyfrowałeś mnie, jestem klonem, ale nawet na myśl ci nie przyjdzie czyim :)
Ciekawe co teraz zrobisz z tą wiedzą Sherlocku.
Obrazek
Wiedźmia Hrabina, hrabstwo Ravenspell
Almerska zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Królestwo Baridasu

Postprzez Julian FER 13 kwi 2018, o 14:58

Sorcha napisał(a):
Daniel J. Tauer-Krak napisał(a): Nie wiem czy przypadkiem, nie kieruję tych słów do trzech, czterech wirtualnych person będących w rzeczywistości jedną osobą.

Daniel J. Tauer-Krak napisał(a): Cała logika na to wskazuje, dziwi mnie zaś sojusz tej grupy/osoby z Kanclerzem, z prywatnych rozmów całkiem logiczne myślącym, który walczy w imię teoretycznej grupki klonerów.

Dobra, rozszyfrowałeś mnie, jestem klonem, ale nawet na myśl ci nie przyjdzie czyim :)
Ciekawe co teraz zrobisz z tą wiedzą Sherlocku.

JWP,

te słowa to zwykłe chamstwo i nie będę ich bardziej dosadnie komentował, ale wiem z kogo Jaśnie Wielmożny Pan bierze przykład.
(-) Julian hr. Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hohenzollern 13 kwi 2018, o 18:09

Wasza Książęca Mość,
Wasza Królewska Wysokość,
Baridajki, Baridajczycy!

Pięknie, ale to pięknie się wszystko przedstawia, chylę czoła, i biję pokłon - pisząc to bez żadnej ironii. Jednak pewna obietnica nie będzie dotrzymana, jeżeli chodzi jedynie o to aby zatrzymać przez protektora(obecnego Króla) tytuł Króla (wraz z zachowanymi wszystkimi prawami, choć sam do zwyczaju tytulatury baridajskiej się nie poczuwa), a na to jednak wychodzi. To jest zmuszony do wyrażenia swego obywatelskiego, szlacheckiego oraz arystokratycznego nieposłuszeństwa z racji tego , że takie zapowiedzi padały być może nie konkretnie ale na pewno sugestie. I to nie chodzi o to że mam do Króla jakiejś stare awersje, tylko o to abyśmy mogli sami o nas samych decydować!

Każdy może se to odbierać jak chce, ja jestem związany z Baridasem od niepamiętnych lat, jak mam czas to się angażuję robię krucjaty aktywnościowe jedne z lepszym skutkiem, drugie z gorszym. Nie mniej jednak jestem od zawsze związany z Baridasem od kiedy do niego przybyłem, nie mam fochów na coś czy na kogoś, lecz zawsze mówię co mnie boli, i co chciałbym robić tu, choć to może się niektórym wydawać w niesmak.

Z wyrami szacunku:
(-)Frideric mar. et Hohensollern.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

(—) Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl mar. von Hohenzollern
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Konrad Friedman 15 kwi 2018, o 10:47

Nie rozumiem co ma kwestia zmian ustrojowych z tym, że poprzednio zdarzały się wpadki w kreowaniu prawa.

Nie rozumiem też jak można dzielić ludzi według klucza kto kogo popiera, skoro może mało kto zauważył, ale jak na razie współpracują ze sobą osoby, które niekoniecznie miały ze sobą po drodze. Zamiast jednoczyć, mamy wypominanie kto kogo popiera, a oddolne inicjatywy są określane mianem "gówna".

Klony klonami, reforma ustrojowa to inna sprawa.
/—/ Konrad J. v-hr. Arped-Friedman

Kanclerz Sarmacji, Wicemarszałek Sejmu, Przewodniczący Rady Królestwa Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Instytut Edukacji Sarmackiej
Królestwo Baridasu
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Domena Królewska