Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Powrót Khanda

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Powrót Khanda

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 14 gru 2017, o 23:19

Elo,

Tak tylko napiszę, że powracam powoli do aktywności w KS.

Po pierwsze - powody mojego ostatniego odejścia (realioza) trochę się wyjaśniły.
Po drugie - elekcja, te sprawy, może być ciekawie.

Co do elekcji - coś tam ćwierkały ptaszki, że może dojśc do abdykacji.... Żeby nie kusiła polityka centralna CELOWO nie próbowałem nabijać aktywności, żeby przypadkiem nie korciło ;) natomiast - przywitać ponownie się postanowiłem, żeby już jakąś aktywnośc nabijać, po to, żeby ubiegać się o ponowne nadanie obywatelstwa.

Co zamierzam robić? NIC w ujęciu politycznym. Wracam do mojego pomysłu - na ZW - tyle, że tym razem najpierw go napiszę a potem zaproponuję jako rozwiązanie oficjalne. Tyle, że będę tu pisał o postępach i prosił o jakieś tam betatesty. Myślę, że to dobra kolejność. Poprzednia nie była zła - ale zawirowania realowe pokazały, że najpierw produkt a potem jego wdrożenie. Nigdy odwrotnie. Mam nadzieję, że będziecie kibicować.

Jeżeli będzie taka wola narodu baridajskiego - to w pierwszej kolejności działający system zaproponuję dla KB. Tyle, że nie wiem jakie są ramy czasowe. Nie będzie spieszenia się. Powoli, jako hobby.

Innej aktywności w KS, poza ewentualnym udziałem w wolnej dyskusji - nie przewiduję.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl

Re: Powrót Khanda

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 15 gru 2017, o 11:49

Jeszcze dodam, że brak głosu w elekcji daje mi komfort bycia bezstronnym. Oczywiście mam swoje zdanie na temat kandydatur. Tyle, że prawo wyborcze pozwala mi, dzięki Wandzie, wpisać się idealnie w rolę księcia senioram Kto by księciem nie został - ten może liczyć na moją stosowną do możliwości aktywność i kredyt zaufania. Niezależnie od subiektywnych sympatii poprę monarchę bo będzie moim monarchą.

.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl

Postprzez Hugo 15 gru 2017, o 13:35

Raduje się serce moje,
Że ułożyły się sprawy Twoje.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Julian FER 15 gru 2017, o 14:11

Wasze Książęce Wysokości!

To najlepsza wiadomość jaką było dane mi pozyskać od czasu ostatniej abdykacji. Niezmiernie się cieszę, że Złota Wolność dalej będzie ulepszana
:D
(-) Julian markiz Fer at Atera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 15 gru 2017, o 16:13

Wasze Książęce i Królewskie Wysokości!

Teraz już cały Baridas o niczym więcej nie mówi jak tylko o abdykacji JKW Tomasza Ivo Hugona i powrocie JKW Piotra II Grzegorza. Coraz więcej osób wychodzi na ulicę i skanduje: Khand! Khand! Khand!

Obrazek
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez TAR 16 gru 2017, o 23:12

Wasza Królewska Wysokość!

Cieszę się, że WKW Khand polowi wraca!
Teodozjusz Diuk Azoramath-Arped Obrazek

Pan i władca Hrabstwa Dahrim

Ara, jé etté av Castavo Baridas. (Starobaridajski)
Hara, as esta et Aryossá Baridasa. (Baridajski)
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Yennefer 17 gru 2017, o 10:11

Super WKW! Bardzo się cieszę, że wracacie do nas! Brakowało was bardzo.
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Zombiakov 29 gru 2017, o 14:05

Piotr_II_Grzegorz napisał(a):Poprzednia nie była zła - ale zawirowania realowe pokazały, że najpierw produkt a potem jego wdrożenie. Nigdy odwrotnie. Mam nadzieję, że będziecie kibicować.

Do pewnych granic. Jest taki trend żeby oddawać funkcjonalności jak najczęściej jak już mają minimalną wartość dodaną dla użytkownika. I rozwijać je inkrementalnie często wdrażając kolejne małe kawałki. Ale podejrzewam, że betatesty w sumie do tego się będą sprowadzały.
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Laurencjusz 29 gru 2017, o 21:24

Zombiakov napisał(a):Do pewnych granic. Jest taki trend żeby oddawać funkcjonalności jak najczęściej jak już mają minimalną wartość dodaną dla użytkownika. I rozwijać je inkrementalnie często wdrażając kolejne małe kawałki. Ale podejrzewam, że betatesty w sumie do tego się będą sprowadzały.

JO Diuku,

a może zamysłem autora było przetestowanie aplikacji i naniesienie poprawek i usprawnień na podstawie informacji otrzymywanych na bieżąco od użytkowników ;)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez igor 8 sty 2018, o 21:33

Laurencjusz napisał(a):
Zombiakov napisał(a):Do pewnych granic. Jest taki trend żeby oddawać funkcjonalności jak najczęściej jak już mają minimalną wartość dodaną dla użytkownika. I rozwijać je inkrementalnie często wdrażając kolejne małe kawałki. Ale podejrzewam, że betatesty w sumie do tego się będą sprowadzały.

JO Diuku,

a może zamysłem autora było przetestowanie aplikacji i naniesienie poprawek i usprawnień na podstawie informacji otrzymywanych na bieżąco od użytkowników ;)

Tylko ciężko testować coś, do czego użytkownik nie ma dostępu ;) Podejście z wypuszczaniem niewielkich zmian, ale jak najczęściej jest dosyć dobrym podejściem. Oczywiście istnieje ryzyko, że gdzieś po drodze człowiek się wypali, a informacja już ujrzała światło dzienne. Na to dobrym lekarstwem jest OS i społeczność :)
Igor Żdanow

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej