Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Komunikat Podskarbiego — raporty pracy

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Komunikat Podskarbiego — raporty pracy

Postprzez Sierg 17 lis 2017, o 08:14

Królewskie Miasto Almera, 17 listopada 2017 r.

K O M U N I K A T

W dniu wczorajszym powołano mnie na stanowisko Podskarbiego Królestwa Baridasu. W związku z tym, minimalnej zmianie ulegnie sposób wypłacania wynagrodzeń za pełnienie urzędów w naszym państwie.

Wszystkie osoby zatrudnione, które otrzymują wynagrodzenie z budżetu Królestwa, powinny do dnia 2 grudnia przesłać na adres korespondencyjny Podskarbiego raport z realizacji zadań. Należy w nim uwzględnić aktywność urzędową, inicjatywy wykraczające poza ten zakres, a także krótkie podsumowanie miesiąca z punktu widzenia wykonywanych obowiązków. Całość nie musi być długa — można ograniczyć się do konkretów.

Raporty mają na celu uniknięcie sytuacji, kiedy przegapi się działalność godną wyróżnienia. Będą również podstawą (w przypadku ich nieotrzymania) do zaniechania wypłaty pensji.

(—) S. fr. Asketil, Podskarbi
Królestwo Baridasu

Re: Komunikat Podskarbiego — raporty pracy

Postprzez Julian FER 17 lis 2017, o 16:18

Królewskie Miasto Almera, 17 listopada 2017 r.

Szanowny Podskarbi!

W związku z tym, że a zlecenie Wicekróla dokonałem obliczeń należnych wynagrodzeń za październik, a nie ukazała się decyzja podobna decyzja ws. zwolnień podatkowych to przed wyznaczeniem Szanownego Pana nie zdążyłem opublikować aktualnych podatków.

Proszę o dokonanie tej czynności w porozumieniu z Wicekrólem oraz ściągnięcie należności podatkowych.

Jeśli chodzi o udokumentowanie miesięcznych dokonań to pomysł mi się podoba.

(—) Julian hrabia Fer at Atera,
Wicemarszałek Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Re: Komunikat Podskarbiego — raporty pracy

Postprzez Sierg 3 gru 2017, o 18:05

Przypominam o składaniu raportów. Z uwagi na swoją chwilową niedyspozycję, przedłużam termin do jutrzejszego wieczoru.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu

Powrót do Domena Królewska