Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Fare Aryon

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Fare Aryon

Postprzez Hohenzollern 1 lis 2017, o 11:42

Wasza Książęca Mość,
Wasza Królewska Wysokość,
Baridajczycy!

Wracam do was po dosyć długiej odsiadce. Jednak mój czas jest mocno ograniczony, nie mniej z chęcią dołożę cegiełkę w budowie Królestwa Baridasu, ba nawet jeśli dacie mi więcej cegieł, namieszacie malty, dacie projekt to i wybuduje coś konkretnego z tego. A tak na poważnie to chciałbym się zapytać co ciekawego dziej się w Baridasie, jak stoimy z demografią itd... W każdym razie w czym mogę wam pomóc, w czym potrzebujecie pomocy, jakie macie priorytety.Moja skrzynka konna nie gryzie śmiało tam piszcie bądź róbcie to publicznie. Nie oczekujcie jednak za wiele, na ile będę w stanie pomóc na tyle pomogę, na ile mi na to będzie zezwalał czas. Tak przy okazji oznajmiam że jestem dostępny codziennie od godziny 18 30 do 21 00, a weekendy różnie w zależności od wcześniej ustalonego harmonogramu dnia. W każdym razie ciekaw jestem co u was słychać, co się zmieniło przez okres 2 miesięcy czasu. Więc śmiało piszcie!
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

(—) Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl mar. von Hohenzollern
Królestwo Baridasu

Re: Fare Aryon

Postprzez Julian FER 1 lis 2017, o 14:40

Jaśnie Wielmożny Panie!

Przede wszystkim zapraszamy do PK do dyskusji ws. XI rocznicy Unii Sarmacji i Baridasu oraz spraw oficjalnych, które są omawiane na forum.

PS: Serce me się raduje, że w końcu Markiz do nas wraca. Życzę wszystkiego najlepszego i jak by co to oferuję swą pomoc ;)
(-) Julian hr. Fer at Atera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 1 lis 2017, o 21:13

Jaśnie Wielmożny Panie Marszałku Baridasu!

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że wraca JWP do naszego baridajskiego społeczeństwa. Liczę na tą cegiełkę i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie służyła naszemu krajowi i mieszkańcom. Mam nadzieję, że czasem odmienny punkt widzenia Markiza pomoże wypracować i wdrożyć ciekawe pomysły oraz przyczyni się do rozwoju kraju.

Zawsze liczyłem się z tym zdaniem i dlatego powierzyłem JWP najbardziej odpowiedzialny urząd w całym Baridasie. Mam nadzieję, że nawet przy ograniczonym czasie uda się Markizowi należycie wypełniać swoje obowiązki, a w nagłych sytuacjach zawsze pozostaje jeszcze Wicemarszałek Baridasu, który pomoże w wypełnianiu obowiązków wynikających ze sprawowania tego urzędu.

Życzę wszystkiego najlepszego oraz weny w dalszym działaniu ;)

Fare Aryon!

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Wicekról Baridasu
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Sorcha 1 lis 2017, o 23:37

Cieszy mnie powrót Markiza, ja sama kilka dni temu powróciłam i też na chwilę obecną staram się ogarnąć forum. Jednak nie do końca jestem pewna jaki czas mogę poświęcić, w każdym razie będę się starać choć aktywność jakąś wnieść.
Obrazek
Wiedźmia Hrabina, hrabstwo Ravenspell
Almerska zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Królestwo Baridasu

Postprzez Jihymed 2 lis 2017, o 11:04

Posłanie wstrzymane, Vox zawieszony wszystko zastępuje Baridasar Front wydawamy raz w miesiącu ;) (najbliższe wydanie po obchodach Rocznicy Unii Baridasu i Sarmacji)
Jihymed Niezyd

Przewodniczący Rady Królestwa Baridasu
Poseł na sejm LIV kadencji
Zoolog
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu

Postprzez Hugo 10 lis 2017, o 13:04

Jaśnie Wielmożny Markizie.

Niezmiernie się cieszę, że mimo wszystkich przeciwności jednak powrócił Markiz do nas :)
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Powrót do Domena Królewska