Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Serdeczne pozdrowienia

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Serdeczne pozdrowienia

Postprzez Sierg 7 lis 2017, o 07:48

Drodzy,

w dniu dzisiejszym zwróciłem się do Jego Królewskiej i Książęcej Mości z wnioskiem o przywrócenia obywatelstwa.

Po ponad roku od wiadomych wydarzeń chciałbym poukładać pewne rzeczy, które podważyły zarówno moją reputację, jak i cały dotychczasowy wkład w budowę Królestwa Baridasu i Księstwa Sarmacji. Powracam z bagażem doświadczenia i nowym spojrzeniem na swoje wirtualne istnienie.

Odchodząc w spektakularny sposób wierzyłem, że zabawa w mikronacje nie może mnie już niczego nauczyć — wszystko, co mogłem, już wykorzystałem. Zapomniałem wtedy o wyjątkowej okazji do treningu społecznego — rozwijania umiejętności komunikacyjnych, także pod względem wytrzymywania z osobami, z którymi trudno się zgodzić. Na tym chciałbym skupić swój pobyt, niezależnie od tego, ile będzie trwał.

W przeciwieństwie do 2015 roku nie będę w stanie poświęcać kilkunastu godzin dziennie. Zależy mi jednak na zrealizowaniu co najmniej jednej inicjatywy, która zaprząta moją głowę od dłuższego czasu.

Pokładam nadzieję, że nasza koegzystencja okaże się owocna (i możliwa). Liczę na to, że pomoże w tym fakt, że wszystkim tym, którzy wyrządzili mi kiedykolwiek dowolną krzywdę, wybaczyłem.

Pozdrawiam serdecznie,
(—) S. frustrat Asketil
Królestwo Baridasu

Re: Serdeczne pozdrowienia

Postprzez Julian FER 7 lis 2017, o 18:03

Szanowny Baridajczyku!

Wszyscy podejmujemy decyzje. Czasem skutek naszych działań różni się od efektu jaki sobie założyliśmy. Z mojego subiektywnego punktu widzenia wynika, że w zasadzie większość z nas ma coś na sumieniu. W chwili obecnej w samym społeczeństwie sarmackim mi najbardziej brakuje chęci do pojednania.

Kiedyś słyszałem, że Baridajczyk z Baridajczykiem zawsze się dogada, a jedyny problem to kwestia czasu kiedy to może nastąpić.

Mimo różnic miedzy nami myślę, że powrót Szanownego Pana będzie korzystny dla naszego kraju, a tym samym dla nas wszystkich. Życzę wszystkiego najlepszego i serdecznie witam z powrotem.

Z wyrazami szacunku

(—) Julian hrabia Fer at Atera
Wicemarszałek Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 7 lis 2017, o 22:38

Szanowny Sergiuszu,

wybacz mi tą lekką poufałość, ale znamy się już trochę czasu i mimo różnic zdań Królestwo Baridasu wielokrotnie dawało nam szansę połączyć swe siły we wspólnym działaniu, które do dziś mile wspominam. Mam nadzieję, że znajdziesz swe miejsce w naszym społeczeństwie, a jeśli czas i chęci dopiszą to liczę na Ciebie.

Ze swojej strony dodam, że będę się starał wspierać Cię i pomagać w każdym działaniu. Życzę Ci powodzenia :D
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Ekaton 8 lis 2017, o 11:25

A widzisz, Siergiuszu, gdybyś był tak wiernym obywatelem jak ja, nie straciłbyś obywatelstwa na skutek nieaktywności; no prawdziwy ze mnie kamień węgielny Księstwa.

Jakie plany na życie w Księstwie? Ja też planuję odzyskać aktywność w zakresie 20-30 punktów, aby móc godnie wspierać tutejsze struktury państwowe i służyć radą ze szczerej miłości do Sarmacji.
/—/ Emil Potocki
Nominalny Cesarz Schaletau, władca, obywatel Królestwa Dreamlandu,
Ojciec Założyciel Sclavinii, Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny.

Powrót do Domena Królewska