Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Posłanie Baridajskie

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Posłanie Baridajskie

Postprzez Jihymed 23 wrz 2017, o 09:20

Szanowni

Czy ktoś jeszcze tak wogule czyta posłanie? Może pora odejść od tej formy, zacząć z czymś nowym?
Obrazek
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Ricardo 23 wrz 2017, o 12:17

Jakby się tu nowy post nie pojawił, to bym nie zwrócił uwagi. Myślę że to co piszesz w Heroldzie starczy jak na razie.
(—) Wicehrabia Ricardo Conejo Cuadrado
Królestwo Baridasu

Postprzez Laurencjusz 23 wrz 2017, o 23:28

Jihymed napisał(a):Szanowni

Czy ktoś jeszcze tak wogule czyta posłanie? Może pora odejść od tej formy, zacząć z czymś nowym?

Poważny Kawalerze!

Proszę pisać dalej. Jasne, że tak :)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Jihymed 30 wrz 2017, o 08:15

WKW, WKM
Wysoka Rado
Szanowni obywatele

Piękna polska jesień. Tak niektórzy powiadają. A ja powiadam wam, że Baridajska jesień jest piękniejsza. Może nawet najpiękniejsza w całym mikroswiecie. Może to dlatego, że tak pięknie jest jeszcze ma zewnątrz, mało kto postanawia poświęcić więcej czasu dla Pollinu. A jednak trochę się dzieje. Dlatego też informuje was o tym w kolejnym (nie wiem juz którym, w zasadzie od początku tej pracy) wydaniu Posłania.

Drobne zmiany w BZPN, z związku zostaje usunięty Fryderyk von Hohenzollern, a drużynę przejmuje Ricardo Conejo Cuadrado.

Wątek o świecie Baridajskiego Sportu czeka na zamknięcie. Trudno określić kiedy to się stanie. Prawdopodobnie 26 września, (tak to nie pomyłka, wątek powinien być zamknięty od 26.09.) A może w tym samym miejscu mają być obrady Rady na ten sam temat?

Obywatelstwo Baridasuutracił Paulus Buddus. Miejmy nadzieję, że powróci, jednak nigdy nic nie wiadomo.

Pomimo zwycięstwa w Lidze Mikronacyjnej, reprezentacja Baridasu nie zamierza przestawać wygrywać.Notujemy kolejne zwycięstwo i możemy być dumni z naszej drużyny.

Temat o oczekiwanych zmianach podbity, więc warto o nim wspomnieć. Może stworzyć się z tego jakaś dyskusja.

RPB rozpoczyna reaktywację. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest powołanie grupy organizacyjnej/kulturowej, która postawi ta część świata na nogi.

Baridajska Czarna krecha w zasadzie ładnie się prezentuje.

Ordynacja wyborcza została uchylona

Kasztelan Almery w almerskim szpitalu, z ciężkim przypadkiem realiozy. Dlategolepsza Almera musi poczekać.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się nowego przewodniczącego Rady. Jeszcze nic nie jest przesadzone, ale zawsze można sprawdzić, zgłosić się, spróbować.

Ostatnia sprawa to aktywność w budowie muru. Trzeba was trochę zmotywować więc to robię. Musimy odbudować ten mur. To jest element tradycji i nie możemy jej zaprzepaścić. Brama stanie dopiero, kiedy mur zostanie ukończony. Nie zapominajmy że jest ponad tysiąc powodów dla których mur powinien stać.

Mam nadzieję że nie pomyliłem żadnego linku, ani nic nie pominąłem.

Z poważaniem
Pisarz dworu
Jihymed Niezyd.
Obrazek
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Domena Królewska