Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Na totalitaryzm i brak mózgu baidajskich sterników dowody

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Na totalitaryzm i brak mózgu baidajskich sterników dowod

Postprzez AFvTD 27 lip 2017, o 11:31

Zatem widzi pan, że nawet gdyby to słowo huj dobrze napisałem. Na dodatek zgodnie z drugim linkiem, nie jest to wulgaryzm a okrzyk.

Dowody na istnienie narodu baridajskiego? Powstał 15 lat temu więc niestety, ale historia została tak zbudowana że narodu eislarskiego nie ma. Powiem szczerze, nie chce mi się teraz wertować całego systemu informatycznego księstwa, jeżeli waszmosc chce moze poszkac.

I ostatecznie rozumiem już wszystko. Po prostu panu się skrót KGB kojarzy z ZSRR. Skonsultuje z JKW Laurencjuszem i może uda się dojść do konsensusu.
magister net Alfred Fabian baron von Tehen-Dżek
Asesor Trybunału Koronnego
Minister Propagandy Starosarmacji,
Pisarz Dworu Królestwa Baridasu,
Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych w Akademii Sclavińskiej,
Redaktor w Głosie Sclavinii,
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Trybunał Koronny
Korona Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Kristian Arped 27 lip 2017, o 11:39

Jihymed napisał(a):zapewniam pana iż pisownia przez "h" jest dopuszczalna.

Polecam sekcję „uwagi”. ;)
Obrazek

K+N+B 2017
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Laurencjusz 27 lip 2017, o 13:31

Wasza Królewska Mość!
Szanowni Baridajczycy!
Panie Salvadore!

Zacznę od tego, że nie mam w zwyczaju odpowiadania na takie zaczepki. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że występuje Pan przeciw władzom Królestwa Baridasu to zdecydowałem się zrobić wyjątek zanim przystąpię do czynności prawnych.
Salvadore napisał(a):Wciąż mam nikłą nadzieję na to, iż w krainie Sarmacyą zwanej pozostały jeszcze osobniki gatunku homo sapiens, które nie tyle samodzielnego myślenia, co chociaż zdolność rozumowania zachowały. Dla tychże osobników na totalitaryzm i totalne upośledzenie umysłowe sterników baridajskich dowody poniżej przedstawię.

Odnosząc się do Pańskiego wstępu to mogę tylko dodać, że pisząc o totalitaryzmie nie zna Pan sarmackiego i baridajskiego prawa, a pisząc o upośledzeniu umysłowym mocno mija się Pan z rzeczywistością, co w prosty sposób da się udowodnić poniżej.
Salvadore napisał(a): Primo - Ichmościowie z Hohenzollernów i at Aterów rodów i pieski ichniejsze bezczelnie zastrzegają sobie monopol do orzekania, co jest autonomią, a co nie jest, oraz kto ma prawo do tworzenia armiji - według nich jeno ichmościowie mają do tego prawo. Nie bez powodu baridajska armia jest posiadaniu skrótu takowego, jako jest w posiadaniu. Zakazywanie osobnikom inszym armiji i organizacyi armijnych tworzenia jest oznaką ichniej słabości, którą jednakowoż starają się ukryć prężąc swoje nikłe muskuły poprzez wprowadzanie totalitaryzmu na ichnich ziemiach.

Zgodnie z obowiązującym prawem władze regulują o wszelkich swobodach, a same władze to całkiem spora grupa osób. Na szczeblu centralnym władze sprawuje Książe wraz z Dworem, Sejm, Rząd, Prefektuta, Trybunał Koronny, Hetman Wielki Koronny i Naczelna Izba Architektury. Na szczeblu Kraju Korony, którym jest Baridas władze sprawuje Wicekról, Dwór Królewski i Rada Królestwa. Dodam tylko, że to nie tylko rzady Hohenzollernów i at Aterów, a moje rządy Wicekróla dopiero się zaczynają. Wiem, że do czasu wyznaczenia na Wicekróla pełniłem trzy urzędy, ale przyczyną dlaczego tak było związana jest ściśle z tym, że liczyłem na powrót do władz JKW Piotra II Grzegorza.

Obecnie oprócz pełnienia obowiązków Wicekróla jestem już tylko Marszałkiem Baridasu i mam nadzieję, że już niedługo ten stan rzeczy się zmieni. Krytykę pisze się łatwo, ale jak ktoś nie zdaje sobie sprawy z tego, że będąc urzędnikiem trzeba realizować przypisane obowiązki, których ilość kumuluje się wraz z ilością urzędów to nie łatwo jest to wytłomaczyć.
Salvadore napisał(a): Secundo - Ichmościowie z Hohenzollernów i at Aterów rodów i pieski ichniejsze w obawie przez osobnikami o poglądach od ichniejszych inszych wnioski, co z balonu mego jam w postaci papierowej na Kurię, która to jednakowoż raczej kurnikiem zwać się powinna, zrzucane są, pod ziemię pod Wielkim Murem wsadzają. A ponieważ z uwagi na tą właśnie konstrukcje tamże wykopków archeologicznych się nie prowadzi, to nadzieje takowoż znika na owych manuskryptów znalezienie. Oto, jak zamordystyczne władze Baridasu fałszują ichnich ziem historyę.

Robi Pan jakąś gównoburzę i na co Pan liczy, że będę wchodził w Pańskie gierki? Nic z tego. Wrzucam je tam gdzie jest ich miejsce, bo nie mam obowiązku rozmawiać z Panem tj. osobą, która nawet nie jest baridajczykiem. Czy jest Pan, aż tak naiwny, że myśli Pan, że ma tu jakieś prawa?
Salvadore napisał(a): Tertio - Ichmościowie z Hohenzollernów i at Aterów rodów i pieski ichniejsze armiję prowadzą, która to wedle ichmościów nikłego rozumu jedyną, która istnieć powinna jest. I skrót tejże armiji, która jednakowoż raczej niż armiją organizacyją przestępczą zwana być powinna, doskonale charakter jej odzwierciedla.

Myli Pan pojecia i poraz kolejny udawadnia, że nie zna prawa. Ja dodam tylko, że w Księstwie Sarmacji jest tylko jedna armia tj. KSZ, a regulacje w sprawie innych niż armia organizacji opisane są w sarmackim prawie. Znowu Pan błądzi. Zamiast poczytać pisze Pan co wie, a nie opiera się Pan na faktach, bo tak łatwiej. Jeśli zaś chodzi o oskarżenia to po pierwsze są nijakie, bo nie przedstawia Pan żadnych faktów na tą okoliczność. Żałosne tak samo jak sposób pisania, który nieudolnie próbuje Pan stosować.
Salvadore napisał(a): Quarto - Ichmościowie z Hohenzollernów i at Aterów rodów i pieski ichniejsze w obawie przed prawdy ujawnieniem tychże osobników, którzy prawdę ową przedstawić się starają bezczelnie trollami nazywają, co ich słabości ewidentną oznaką jest i tego, iż skończyły im się argumenty. W dodatku po wypiciu wystarczającej do przytomności i dostrzegania zdolności stracenia syropu klonowego ilości wszędzie klony widzieć zaczęli. Choć czort wie, czy to od tego syropu klonowego, czy to od upałów w Ciudad de Bravo tak się im w tych nikłych łepetynach poprzewracało.

Jakiej prawdy? Sam Pan w całej swej wypowiedzi nie odnosi się do faktów i dlatego te wypociny to zwykłe trolowskie lanie wody i obraza osób, do których jest to kierowane. Bynajmniej ja nie zamierzam zbyt długo tolerować Pańskich działań i udostępniać Panu przestrzeń do przelewania tej wody.
Salvadore napisał(a):Dziękuję za uwagę. Przykładów znacznie więcej jest, ale szkoda mi pióra gęsiego i kałamarzu sobie zużywać na tego typu osobników.

Pióra Panu nie szkoda to jak widać troling zamiast konkretnych działań wypełnionych treścią, argumentami, prawem itp. sprawia Panu przyjemność i jest wygodny.

PS: Proszę traktować te słowa za ostatnią odpowiedź, bo szkoda mi czasu na pisanie z kimś takim nijakim. W chwili obecnej żaden Hohenzollern nie pełni urzędu w Baridasie!

Fare Aryon!

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Wicekról Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Salvadore 28 lip 2017, o 15:33

Wasza Królewska Wysokość,

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Potwierdza to jeno fakt, iż osobniki WKW pokroju ni czorta nie rozumieją, co się do nich mówi :P

Pozdrawiam z bezpiecznej odległości,
(—) Salvadore van der Saar
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Yennefer 28 lip 2017, o 16:38

WKW, zamknijmy temat, niechże skończy się ta niekończąca karuzela śmiechu.
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej