Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Areopag Królestwa Wurstlandii.

[Úre Loge ik úrens Teutonišen Ritteren] Organizacja działająca na rzecz dobra i promocji Królestwa Teutonii na arenie tak Sarmackiej jak i międzynarodowej.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Re: Areopag Królestwa Wurstlandii.

Postprzez Irmi 23 paź 2011, o 12:00

Przewielebny Mistrzu,

Bratowi Kryspinowi chyba chodziło o to, że owa wnioskodawczyni nie za bardzo opisał nam dlaczego zainteresowała się Lożą Rycerzy Teutońskich i jaki zamiar ma w związku z powstaniem tej idei na ziemiach Wurstlandii. Ja nie mam nic przeciwko Pani Mariecie, tylko myślę, że gdyby opisała dlaczego i co i jak to może lepiej byśmy to odebrali.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez Kryspin 23 paź 2011, o 12:22

Vladimir Iwanowicz napisał(a):Czego Bracie oczekujesz? Dłuższego opisu wnioskodawczyni, jej szerokiej działalności w KW?

Oczekiwałbym raczej pełnego uzasadnienia wniosku, nie charakterystyki wnioskodawczyni. Przedmiotem dyskusji jest powstanie odpowiednika naszej loży w Wurstlandii...
mgr jur. net. Kryspin van Buuren

Postprzez von Lichtenstein 23 paź 2011, o 14:09

Miałem raczej na myśli, czy utworzenie loży terytorialnej w KW spotkało się z wyraźną (tj. nie budzącą wątpliwości) zgodą właściwych dla tego typu spraw władz KW. Nie możemy bowiem pozwolić na sytuacje, w których loże tworzone będą w oderwaniu od wiedzy/zgody władz państw docelowych.
Michael ik Lihtenštán,
úr Gewerded Kong ik Teutonies
Królestwo Teutonii

Postprzez Vladimir 23 paź 2011, o 14:28

von Lichtenstein napisał(a):Miałem raczej na myśli, czy utworzenie loży terytorialnej w KW spotkało się z wyraźną (tj. nie budzącą wątpliwości) zgodą właściwych dla tego typu spraw władz KW. Nie możemy bowiem pozwolić na sytuacje, w których loże tworzone będą w oderwaniu od wiedzy/zgody władz państw docelowych.

Zgodę otrzymałem, pytałem króla, czy mogę rozpocząć działalność i taką zgodę otrzymałem ;)

Kryspin napisał(a):
Vladimir Iwanowicz napisał(a):Czego Bracie oczekujesz? Dłuższego opisu wnioskodawczyni, jej szerokiej działalności w KW?

Oczekiwałbym raczej pełnego uzasadnienia wniosku, nie charakterystyki wnioskodawczyni. Przedmiotem dyskusji jest powstanie odpowiednika naszej loży w Wurstlandii...

Napisałem już do Pani Marietty ws. rozszerzenia wniosku ;)
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
baronet Królestwa Nowej Teutonii,
arcysenator Złotego Grodu i Teutonii,
diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Vladimir 24 paź 2011, o 01:16

A oto i rozszerzenie wniosku:

Nie muszę ukrywać aktów mojej działalności, a wiec opowiem.
W Wurstlandii nie zamieszkuję nawet rok, a zatem nie mam za sobą bogatej historii.
Skoro interesuje się historią sztuki i orientalistyką staram się moje zainteresowania przelewać w inicjatywy.Staram się zapełniać Akadamie Sztuk Pieknych moimi pracami.Byłam jeszcze ambasadorką. W tej chwili dbam tylko o kontakt wśród naszych "przyjaciół"
Zajmowałam się organizacją Jarmarku Kiełbasianego,obecnie plebiscytu "Viktoria".
Chciałabym szerzyć pomysł z mikronacyjnym radiem.Moim zdaniem do dobra idea dla wielu państw, na v-arenie.
Jestem osoba dośc przyjacielską i nie oceniam ludzi ze wzgledu na ich narodowość a zwłaszcza z plotek i opinni innych ludzi.Cchiałabym aby w v-swiecie zaistnieli ludzie z pokojem na sercu z rozsądna myślą.
I dlategóż zainteresowałam się ideą Lozy. "Powstała, by zjednoczyć w jednym miejscu ludzi bez względu na poglądy polityczne, religijne, oreirntację i pochodzenie. "no i co mówi Kodeks Honorowy w punkcie 6." Członkowie Loży, jako Rycerze Teutońscy powinni postępować w życiu osobistym w sposób honorowy." Moim zdaniem trzeba to szerzyć w obecnym v-świecie.
Mam nadzieję że te słowa wystarczą.A jak nie to proszę pytać;]

W moich oczach rysuje się osoby o dobrym charakterze, która wierzy w nasze ideały, dodatkowo jest zaangażowana w życie swojej Ojczyzny, a to przecież również propagujemy.

Jak dawniej- całym sercem ZA.
Obrazek
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Irmi 24 paź 2011, o 10:39

Przewielebny Mistrzu,

Dziękuje za wniosek. Bardzo ciekawe że zainteresowała się naszą ideą co nas cieszy. Dlatego po przeczytaniu wniosku, jestem całym serce ZA przyjęciem areopagu.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Kryspin 24 paź 2011, o 13:51

Ja nadal nie wiem dlaczego ma powstać Areopag Królestwa Wurstlandii... w uzasadnieniu wnioskodawczyni praktycznie napisała czym sama się zajmowała w Królestwie Wurstlandii i krótko dokonała własnej charakteryzacji swojej osoby. Jestem "przeciw".
mgr jur. net. Kryspin van Buuren

Postprzez IUdR 24 paź 2011, o 18:59

Przeciw
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez von Lichtenstein 24 paź 2011, o 22:17

Chwilowo wstrzymuję się od głosu :) Zobaczę jak sytuacja się rozwinie.
Michael ik Lihtenštán,
úr Gewerded Kong ik Teutonies
Królestwo Teutonii

Postprzez Vladimir 25 paź 2011, o 07:25

Hm... dwa ZA, dwa PRZECIW, jeden WSTRZYMANY.
Obrazek
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Loża Rycerzy Teutońskich