Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Podziękowania

[Úre Loge ik úrens Teutonišen Ritteren] Organizacja działająca na rzecz dobra i promocji Królestwa Teutonii na arenie tak Sarmackiej jak i międzynarodowej.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Podziękowania

Postprzez Irmi 17 paź 2011, o 19:03

Wielki Mistrzu,
Drodzy Bracia i Ty droga Siostro,

Jak zapewnie wiecie wiele się wydarzyło w ostatnich kilku dniach. O mały włos zostałabym wydalona z Sarmacji gdyby nie Wasza pomoc. Wiem, że niektórzy z Was nie pałają zbytnio miłością do mnie, ale i tak chciałabym wszystkim w tym miejscu podziękować. Pokazaliście że idea braterstwa, jedności i wierności jest dla Was najważniejsza. Nie zaniechaliście i nie schowaliście się, tylko pokazaliście, że trzeba walczyć jeśli jest zagrożony honor jednego z nas. Dziękuje Wam za to i za to, że walczyliście o mnie. Loża Rycerzy Teutońskich jedna siłą jest.

Zgadzam się z tym co napisał brat Sławomir, że niektórzy z Sarmatów oceniają mnie po małżeństwie z Alusiem. To jest fakt płytkie i beznadziejne, bo nie określa się ludzi po tym z kim są w związku ale po tym jakimi ludźmi są. Może i niektórych skrzywdziłam, ale ja nie jestem taka. Proszę tylko o jedno Was drodzy Bracia, żebyście zanim spróbujecie kogoś oszkalować najpierw go poznajcie, bo może on jest zupełnie innym człowiekiem. To się również tyczy mnie samej. Poznajcie mnie, porozmawiajcie ze mną, a wtedy zdecydujecie czy mnie lubicie czy nie.

Z wyrazami szacunki i siostrzanym pozdrowieniem
Kasia Hergemon-Euskadi
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Podziękowania

Postprzez Vladimir 21 paź 2011, o 15:18

Siostro! Jak miło znowu cię widzieć. Niech Dureń ma Cię w opiece! :D
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum,