Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Uwaga: w archiwum znajdują się nie tylko wnioski honorowe

Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Postprzez Laurẽt 2 sie 2018, o 22:37

Wasza Książęca Mość!

W związku z tym, że w rozumieniu prawa Księstwa Sarmacji pełnię obowiązki Namiestnika Królestwa Baridasu oraz w nawiązaniu do art.17 ust. 4 Rozporządzenia Księcia o orderach, odznaczeniach i medalach państwowych, a także mając na uwadze fakt, że do zapowiadanego przez WKM nadania z okazji Święta Królestwa Baridasu nie doszło, wnioskuję o ponowne zajęcie się zaległa sprawą.

Mając na uwadze fakt, że zgodnie z prawem Order Orła Białego nadawany jest na wniosek właściwego Namiestnika lub po zaopiniowaniu przez niego wnoszę o nadanie tego orderu dla osób wyczytanych w czasie obchodów Święta Baridasu na #sarmacja :

1. JKW Tomasza Ivona Hugona - uzasadnienie.
2. JO Timana Demollari - uzasadnienie.
3. Sorchy hrabiny Raven - za aktywne uczestniczenie w życiu Królestwa Baridasu.
4. JO Fryderyka von Hohenzollerna - za aktywne uczestniczenie w życiu Królestwa Baridasu.
5. JO Laurencjusza Ma Hi at Atery - za aktywne uczestniczenie w życiu Królestwa Baridasu.
6. JWP Juliana Fer at Atery - za aktywne uczestniczenie w życiu Królestwa Baridasu.
7. Konrada Jakuba wicehrabiego Arpeda-Friedmana - za aktywne uczestniczenie w życiu Królestwa Baridasu.
8. Juliette baronetessy Alatriste - nie mam tu uzasadnienia, ale skoro WKM pełniąc również obowiązki Króla Baridasu kierował się oceną, z którą nie chciał mnie i PRK zapoznać oraz mając na uwadze, że wymieniona została wyczytana w trakcie uroczystości to przyjmuję, że taka była wola WKM i nie będę w tej sprawie wysuwał formalnego sprzeciwu.

Jeśli chodzi o pozostałe odznaczenia samorządowe to decyzja w sprawie formalnej legalizacji nadań z okazji Święta Baridasu zapadnie już wkrótce.

PS: mam nadzieję, że w związku z opóźnieniem WKM potraktuję sprawę priorytetowo. Żywię również nadzieję, że niniejszy wniosek nie będzie dalszą kontynuacją negatywnego stanowiska wobec mojej osoby, a kontynuacją współpracy miedzy WKM, a Królestwem Baridasu.

Fare Aryon!
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Postprzez Cudzoziemiec 1 3 sie 2018, o 05:42

Dokument nadający w/w ordery znajduje się w kancelarii i czeka na nabranie mocy urzędowej. Nie tylko zresztą on. Łącznie będą nadane odznaczenia z Baridasu i Teutonii. Nie ma potrzeby ponaglania. Odznaczenia pojawią się w systemie do końca sierpnia.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Postprzez Cudzoziemiec 1 5 sie 2018, o 19:50

Odznaczenia i ordery zostały już umieszczone w profilach mieszkańców.

Powrót do Rozpatrzone wnioski