Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Problem z kontem bankowym

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami

Re: Problem z kontem bankowym

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 11 lip 2011, o 20:45

Andrzej Swarzewski napisał(a):Czcigodny Baronie! Proszę się na biednym Gellonie nie wyżywać. :lol: Nie jego wina, że pochodzi z Gellońskiej rodziny, której nie pozwolono żebrać w Zielnyborze! :D

Oj będzie kiepsko, czuję.

<muzyka oznajmiająca 7 dni bana;

w systemie beta nakładam 1 dzień kary>

http://sarmacja.org/ksiaze/s2c4/index.php?p=ipn,lochy
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Yaraeh 11 lip 2011, o 20:47

Mała rada dla mojego kota. O ile wystawienie kciuka za tzw. limes może się udać i być nawet zabawne, o tyle wystawienie całego łba niechybnie kończy się karą.
Rooshoffy Byczeq,

Obrazek
Yaraeh
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez suchy 11 lip 2011, o 20:55

Jak już wcześniej gdzieś napisałem, człowiek, który pisze do kogoś innego na forum publicznym "Spierdalaj, śmieciu" pouczać w sprawach kultury i obycia może najwyżej żula, który pod sklepem prosi przechodniów o drobne na wino.
Chociaż nie. Nawet taki żul ma w sobie tę krztę kultury i dobrego wychowania, żeby do przechodniów zwracać się w odpowiedni sposób.

Możesz sobie sądzić, co chcesz. Możesz sobie wylewać tyle jadu, ile Ci się tylko podoba.
Ale tak się składa, że to na Tobie ciąży parę wyroków sądowych, nie na mnie.
Tak się składa, że to ja zostałem powołany na Prefekta Generalnego, nie Ty.
Najwyraźniej więc zaufanie Księcia posiadam. A to jest dla mnie czymś o wiele bardziej znaczącym od Twojego zdania.

Kończąc temat, możesz się podetrzeć swoimi opiniami na temat prefektury i jej urzędników.
Niewiele one mnie obchodzą. Może w końcu też zauważysz, że poza Twoją szanowną rodziną prawie nikogo one nie obchodzą.

Więcej z Tobą dyskutować nie zamierzam.
kontradm. Mateusz von Thorn-Chojnacki, diuk Unisławowa
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez suchy 11 lip 2011, o 20:57

A pana Swarzewskiego proszę o publiczne przeprosiny.
Jeśli się nie doczekam, sprawa trafi do sądu. A co! Niech i sędziowie mają co robić.
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Natalia Wittelsbach 11 lip 2011, o 21:00

Z tego co słyszałam, nie powinno się pisać posta pod postem, tylko edytować stary, ale... niepotrzebnie się czepiam!
bnt Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon

Postprzez suchy 11 lip 2011, o 21:03

Nie powinno.
Ale obawiam się, że szanowny kot Emil inaczej by nie wyłapał tego, co było do niego skierowane.
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Andrzej Swarzewski 11 lip 2011, o 21:07

Nie przeproszę o ile nie zostanę przeproszony za nazwanie mnie "kotem Emilem". Szanowna Rodzina Hergemonów jest przeze mnie tolerowana jeśli tak mówi co nie oznacza, że to mi się podoba, jednak Pan tak się do mnie zwracać nie będzie.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Yaraeh 11 lip 2011, o 21:13

suchy napisał(a):Jak już wcześniej gdzieś napisałem, człowiek, który pisze do kogoś innego na forum publicznym "Spierdalaj, śmieciu" pouczać w sprawach kultury i obycia może najwyżej żula, który pod sklepem prosi przechodniów o drobne na wino.

Jak mniemam twoja wiedza na temat kultury i obyczajów żuli jest poparta doświadczeniem i solidnymi obserwacjami? Zatem nie będę się spierał w tej kwestii.

suchy napisał(a):Możesz sobie sądzić, co chcesz. Możesz sobie wylewać tyle jadu, ile Ci się tylko podoba.

To akurat się nazywa konstruktywna krytyka urzędnika państwowego. Zamiast przeprosić za swój błąd jesteś zaskoczony, że ktoś ma czelność ci go wytknąć. To trochę żałosne, że etyka służby publicznej bardzo w prefekturze kuleje.

suchy napisał(a):Ale tak się składa, że to na Tobie ciąży parę wyroków sądowych, nie na mnie.

I co w związku z tym?

suchy napisał(a):Tak się składa, że to ja zostałem powołany na Prefekta Generalnego, nie Ty.

Jeżeli sądzisz, chociażby w najdzikszych snach, że kiedykolwiek zabiegałbym o powołanie na tak obciachowy urząd to znaczy, że jednak twoje zdolności adaptacyjne i poznawcze są na jeszcze niższym poziomie, niż się to publicznie mniema.

suchy napisał(a):Więcej z Tobą dyskutować nie zamierzam.

Nie przypominam sobie, bym z tobą dyskutował. Dyskusja wymaga zaangażowania intelektualnego, wzbudzenia wzniosłego stanu umysłu i służy poszerzeniu własnych horyzontów myślowych. Do tego potrzeba odpowiedniego partnera, którym, z powodu obiektywnie istniejącej przepaści umysłowej jaka dzieli ciebie od mojej osoby, ty niestety nie jesteś i raczej nigdy nie będziesz, bo dość szybko trafiłeś na szklany sufit.
Rooshoffy Byczeq,

Obrazek
Yaraeh
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez suchy 11 lip 2011, o 21:19

Andrzej Swarzewski napisał(a):Nie przeproszę o ile nie zostanę przeproszony za nazwanie mnie "kotem Emilem". Szanowna Rodzina Hergemonów jest przeze mnie tolerowana jeśli tak mówi co nie oznacza, że to mi się podoba, jednak Pan tak się do mnie zwracać nie będzie.

Sam dał Pan z siebie kota zrobić, więc nie można mieć teraz o to pretensji.
Ja czekam cierpliwie :)
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Andrzej Swarzewski 11 lip 2011, o 21:24

To sobie Pan poczeka. Choćbym miał w więzieniu kilka miesięcy siedzieć to nie skalam swojego nazwiska przeprosinami w kierunku Gellona.
Andrzej Swarzewski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic