Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pepraszm i żałuje !!!

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami

Pepraszm i żałuje !!!

Postprzez Walerian von Moscow 15 gru 2018, o 10:39

Witam wszystkich nie wiem czemu to piszę być może przez magię nadchodzących świąt i pewnie duża część starych Dremlandczyków i Sarmatów już o mnie zapomniała a nowi w ogóle o mnie nie słyszeli lub słyszeli o mnie jedynie ze złej strony.
Ale chciałem powiedzieć że przepraszam za swoje złe uczynki które popełniałem w obu mikronacjach.
Czemu robiłem to co robiłem cóż może myślałem że działam w dobrej wierze lub poprostu działem pod wpływem emocji.
Jednak to już nie ważne i jeszcze raz przepraszam tych którch w jakiś sposób skrzywdziłem i życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Wielki Jarl
Walerian von Moscow

Re: Pepraszm i żałuje !!!

Postprzez Remigiusz L. 15 gru 2018, o 10:54

To czciciele Wielkiej Małpy też obchodzą Boże Narodzenie :?:
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja

Postprzez Walerian von Moscow 15 gru 2018, o 11:05

Remigiusz L. napisał(a):To czciciele Wielkiej Małpy też obchodzą Boże Narodzenie :?:

Jak widać tak pozatym mamy dwa światy realny i mikronacjny w tym drugim byłem wyznawcą Wielkiej Małpy a w tym pierwszym nie.
Wielki Jarl
Walerian von Moscow

Postprzez Karolina 15 gru 2018, o 11:14

Walerian von Moscow napisał(a):Jak widać tak pozatym mamy dwa światy realny i mikronacjny w tym drugim byłem wyznawcą Wielkiej Małpy a w tym pierwszym nie.

Przepraszam, że się wtrącam w dyskusję, ale to zaskakująco trzeźwa myśl. Piszę to bez ironii.

KA
Karolina Aleksandra

Królowa Seniorka Dreamlandu, Królowa Matka Elderlandu, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Karolina
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Off-topic