Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kupno laptopa

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami

Re: Kupno laptopa

Postprzez John Rasmusen 26 lut 2017, o 01:27

AJ Piastowski napisał(a):Generalne Lenovo ma zajebiste lapki i w dobrej cenie. Ale nie życzę nikomu oddawać kompa będącego na gwarancji do serwisu - najgorzej działający serwis na Świecie!!!

Naprawiali mojego lapka 3 miesiące, zbywając co chwilę nowymi informacjami wyssanymi z palca, dopiero odwołanie się do Rzecznika UOKiK przyniosło natychmiastowy skutek w postaci oddania hajsu. Generalnie po wszystkim okazało się, że nie jestem wyjątkiem jeśli chodzi o reklamacje i obsługę serwisową. Wszystko z tą firmą jest fajne, do czasu aż się coś zepsuje ;)

Obecnie używam: Acer, i7-4712MQ CPU, 2.30 GHz, 8.00 GB RAM - Oczywiście sprzęt mimo, że mam już prawie 2 lata, to wciąż daje radę i z czystym sumieniem polecam.

Słyszałem wiele o serwisie Lenovo - głównie złego. Póki co nie potrzebuje ich. Ale niestety z serwisami mam ogólnie złe doświadczenia. Najgorzej chyba wspominam Samsunga serwis, który po trzy razy dwóch dniach oddawał "naprawiony telefon" - wgrywali nowego softa, chodź od początku było wiadomo, że mikrofon jest uwalony. Dlatego ostatnio sram na gwarancję i na rękojmie się powołuje. Niech się sprzedawcy pieprzą z serwisami.
A lenovo zresztą gwarancję daje od daty produkcji - czyli mój laptop już dawno jest po, bo wg. nich zostało mi tylko 8 miesięcy od kupna. Będzie miał x-kom zabawę jak coś.
Obrazek

John hrabia Rasmusen
Baron Obrońca, Pan na Nakielnicy.
Redaktor piSMOKa
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez ДЯIП 26 lut 2017, o 08:53

A taki 8GB jest dobry?bo do grafiki też lecę 8-)
Obrazek
ДЯIП
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez John Rasmusen 26 lut 2017, o 09:55

Wrigley napisał(a):A taki 8GB jest dobry?bo do grafiki też lecę 8-)

No więcej RAMU nigdy nie zaszkodzi
Obrazek

John hrabia Rasmusen
Baron Obrońca, Pan na Nakielnicy.
Redaktor piSMOKa
Korona Księstwa Sarmacji

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic