Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przywrócenie standardów opieki okołoporodowej - PETYCJA

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami

Przywrócenie standardów opieki okołoporodowej - PETYCJA

Postprzez AJ Piastowski 16 gru 2016, o 15:04

Jeżeli ktoś czuje się zobowiązany do zamanifestowania, (chociaż w minimalnym stopniu, nie wychodząc z domu) przeciwko nieprzemyślanym decyzją, które funduje nasz rząd, proszę o kliknięcie w link i złożenie swojego podpisu.

http://standardyzostaja.rodzicpoludzku.pl/

Dziękuję AJP
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Przywrócenie standardów opieki okołoporodowej - PETYCJA

Postprzez Hugo 16 gru 2016, o 15:12

Nie chciałbym być odebrany, jako odwodzący innych od tej petycji, ale obawiam się, że to nic nie da :(
Ministerstwo przesłało do konsultacji społecznych ustawę o działalności leczniczej, w której art. 22 ust. 5 miał właśnie taką treść, jakiej przywrócenia domaga się petycja. Można rzecz, że "po cichu", na wniosek Naczelnej Rady Lekarskiej, Ministerstwo Zdrowia zmieniło ustawę w tym miejscu i złożyło już taką do Sejmu. Po takich działaniach na etapie "pisania" ustawy, nie spodziewałbym się, że cokolwiek się wskóra. Ale podpiszę.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez AJ Piastowski 16 gru 2016, o 15:22

Patrząc na kompletną ignorancję obecnego rządu, też twierdzę że nic to nie da. Ale na każdym kroku, próbować trzeba, chociażby dlatego, żeby uświadomić rządzącym o narastającej fali frustracji społeczeństwa w niemal każdej dziedzinie życia. Nie pozwolę włazić bezczelnie z buciorami w moje prywatne życie politykom, którzy takimi poczynaniami traktują przedmiotowo w tym przypadku ciężarne kobiety wrzucając je do jednego wora pod tytułem pacjent to pacjent. Ku*wa paranoja się wyrabia!
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Yennefer 17 gru 2016, o 08:15

Ja już petycję podpisałam, nie wyobrażam sobie byśmy aż tak cofali w rozwoju Polskę. Z taczkami i widłami pod sejm i ich wywalić stamtąd, oni nie są kompetentni do takiej władzy! Zniszczą Polskę! :(
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Off-topic