Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pepraszm i żałuje !!!

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami

Pepraszm i żałuje !!!

Postprzez Walerian von Moscow 15 gru 2018, o 10:39

Witam wszystkich nie wiem czemu to piszę być może przez magię nadchodzących świąt i pewnie duża część starych Dremlandczyków i Sarmatów już o mnie zapomniała a nowi w ogóle o mnie nie słyszeli lub słyszeli o mnie jedynie ze złej strony.
Ale chciałem powiedzieć że przepraszam za swoje złe uczynki które popełniałem w obu mikronacjach.
Czemu robiłem to co robiłem cóż może myślałem że działam w dobrej wierze lub poprostu działem pod wpływem emocji.
Jednak to już nie ważne i jeszcze raz przepraszam tych którch w jakiś sposób skrzywdziłem i życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Wielki Jarl
Walerian von Moscow

Re: Pepraszm i żałuje !!!

Postprzez Remigiusz L. 15 gru 2018, o 10:54

To czciciele Wielkiej Małpy też obchodzą Boże Narodzenie :?:
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Minister Pokoju
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Walerian von Moscow 15 gru 2018, o 11:05

Remigiusz L. napisał(a):To czciciele Wielkiej Małpy też obchodzą Boże Narodzenie :?:

Jak widać tak pozatym mamy dwa światy realny i mikronacjny w tym drugim byłem wyznawcą Wielkiej Małpy a w tym pierwszym nie.
Wielki Jarl
Walerian von Moscow

Postprzez Karolina 15 gru 2018, o 11:14

Walerian von Moscow napisał(a):Jak widać tak pozatym mamy dwa światy realny i mikronacjny w tym drugim byłem wyznawcą Wielkiej Małpy a w tym pierwszym nie.

Przepraszam, że się wtrącam w dyskusję, ale to zaskakująco trzeźwa myśl. Piszę to bez ironii.

KA
Karolina Aleksandra

Królowa Seniorka Dreamlandu, Królowa Matka Elderlandu, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Karolina
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Off-topic