Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o obywatelstwo [Nadano]

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Wniosek o obywatelstwo [Nadano]

Postprzez Valanthir 20 lut 2012, o 19:35

Wniosek o obywatelstwo

Dane osobowe:
Imię i nazwisko: Wojciech Urbaniec
Inne mikronacje: brak
Data urodzenia: 29.06.1989
Data zamieszkania: 17 luty 2012

Uzasadnienie:
Jak dotąd raczej tylko rozglądam się po Księstwie, żadnych konkretnych działań jeszcze nie podjąłem poza zamieszkaniem w Almerze, stolicy Królestwa Baridasu. W wolnym czasie przygotowuję się do wstąpienia do Książęcych Sił Zbrojnych. Konkretniej, z racji moich zainteresowań ze świata realnego, interesuje mnie Książęca Marynarka Wojenna, i to w niej widziałbym swoją przyszłą karierę - jako początkowo marynarz, a w przyszłości mam nadzieję wyższy stopniem. Wniosek składam już po trzech dniach, gdyż opublikowałem już 10 postów na forum Księstwa Sarmacji.

z poważaniem
Wojciech Urbaniec
bosmanmat Wojciech wicehrabia Wiśnicki
Dowódca 1. Floty Marynarki,
Asesor Trybunału Koronnego,
Podskarbi Królestwa Baridasu.
Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Wniosek o obywatelstwo

Postprzez зхао 20 lut 2012, o 19:44

Jestem przeciw. Stanowczo za krótki czas, aby poznać dokładnie KS.
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Valanthir 20 lut 2012, o 22:07

Wandaman, pozwolę sobie zacytować fragment poradnika, który jest na tym forum jako "Pierwsze Kroki".

Pierwsze Kroki napisał(a):RADA: Wniosek o nadanie obywatelstwa możesz złożyć jeszcze zanim spełnisz ustawowe warunki, jednak w takim wypadku musisz poczekać do chwili ich spełnienia. Warto w tym czasie nawiązać wcześniej znajomości z innymi Sarmatami – mogą oni poprzeć Twój wniosek, co dodatkowo podnosi szanse na otrzymanie obywatelstwa. Nie ma się jednak czego obawiać – bez poparcia Twój wniosek również powinien zostać rozpatrzony pozytywnie.

Więc o cóż chodzi? Ot, złożyłem wniosek gdyż z tego co wyczytałem nawet bez tych 10 postów nie jest problemem przedwczesne złożenie. Jak popełniłem jakieś faux pas to proponowałbym uaktualnić poradniki. :)

edit: Jak przeleży kilka dni to też się świat nie zawali, prawda?
Obrazek Obrazek

Postprzez зхао 21 lut 2012, o 07:18

Poradnik ludźmi nie steruje :lol:. Jakbyś już otworzył np gazetę, to byłbym za, ale na razie nie widzę powodu do poparcia.
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Valanthir 21 lut 2012, o 10:11

Tak jak napisałem we wniosku, interesuje mnie trochę inny kierunek niż publikowanie artykułów. Czego nie wykluczam, ale może później. Pisać mi się zdarza więc bardzo możliwe, że i tu coś będę publikować - choć niekoniecznie będzie to gazeta. :)

A co do poradnika, nigdzie nie napisałem, że mną "steruje". Skoro jednak został opublikowany, to chyba w jakimś celu, nieprawdaż? Mam wrażenie, że masz jakiś gorszy tydzień i szukasz dziury w całym - bo ja żadnego problemu nie widzę, nawet jeśli ten wniosek przeleży do siódmego dnia mojego tutaj pobytu, co już dałem do zrozumienia w poprzednim poście.
Obrazek Obrazek

Postprzez Helwetyk 21 lut 2012, o 11:27

Gorąco zachęcam pozostałych obywateli do zajęcia stanowiska. Jak niektórzy zauważyli, polityka nadawania obywatelstwa została w ostatnim czasie nieco zaostrzona w związku z problemami powodowanymi przez — proszę wybaczyć określenie — ostatnią serię nowych Sarmatów.

Poradnik należy wobec tego odczytywać w sposób następujący: „Warto nawiązać znajomości z innymi Sarmatami — mogą oni poprzeć Twój wniosek, bez czego szanse na otrzymanie obywatelstwa są niewielkie. Twój wniosek raczej nie zostanie rozpatrzony pozytywnie bez głosów poparcia, zwłaszcza ze strony starszych stażem obywateli” (nie dotyczy wniosków o przywrócenie obywatelstwa).

Nie trzeba się rozpisywać. :-)

PS. Wnioskodawcę proszę o ustawienie awatara w Złotej Wolności.
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański,
były funkcjonariusz publiczny
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii

Postprzez Valanthir 21 lut 2012, o 23:05

Awatar ustawiony.
Obrazek Obrazek

Postprzez Hugo 22 lut 2012, o 10:19

Proponuję wnioskodawcy samemu poczytać zacytowany fragment poradnika. Ma pan tutaj znajomych? Bo jakoś nie widzę postów z poparciem. Niby 14, ale to w tym temacie, w swoim powitaniu i off-topicu. A i 10 dni też nie minęło.
Mi ww. "braki" przeszkadzają i jestem póki co (póki co!) na NIE
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Valanthir 22 lut 2012, o 15:39

Czytał Pan aby na pewno CAŁY cytowany fragment? Polecam ostatnie zdanie, dodając że gdy czytałem ów poradnik nie miałem jeszcze jako dodatku tego, że w zasadzie Piotr II Grzegorz już wyjaśnił co było trzeba. :)
Obrazek Obrazek

Postprzez Irmi 22 lut 2012, o 15:55

Witam, <kłania się>

Szanowny Panie, zgadzam się z baronem Pacem, że stosunkowo za szybko Pan składa wniosek o obywatelstwo. Nie widziałam żadnego Pańskiego postu na forum tudzież wypowiedzi w sensie merytorycznym. Trudno jest mówić o jakiejkolwiek bytności w naszym Księstwie. W związku z czym ja również jestem na razie na NIE. Jeśli Pan jako mieszkaniec zacznie uczestniczyć w życiu naszego Księstwa i będzie Pan aktywny to może zmienię zdanie. Jak na razie jestem przeciwna uzyskaniu przez Pana obywatelstwa.

Z pozdrowieniami
płeć piękna
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Następna strona

Powrót do Rozpatrzone wnioski o obywatelstwo