Strona 1 z 1

Wniosek o nadanie obywatelstwa

PostNapisane: 13 maja 2018, o 07:41
przez Verwaltung
Wasza Książęca Mość,

niniejszym zwracam się wnioskiem o nadanie mi obywatelstwa sarmackiego. W planach mam działalność na rzecz Konsulatu Sclavinii, Kościoła Diuczej wiary i w niedalekiej przyszłości - kariery politycznej. Informuję, że spełniłem wszystkie wymagania i liczę na pozytywną opinię Waszej Książęcej Mości.

Z poważaniem,

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

PostNapisane: 13 maja 2018, o 08:04
przez Cudzoziemiec 1
Drogi Panie Vizontasie,

Każdy nowy obywatel naszego kraju jest na wagę złota, i tym radośniej jest mi Pana witać w progach Kancelarii. Cieszę się podwójnie, bo wiele wskazuje na to, że Wasz wniosek to przemyślana decyzja, a Sarmację już nieco poznaliście. Wybór Konsulatu jest ciekawy i wierzę, że to samorząd, który wspaniale pozwoli Panu się rozwinąć, zresztą każdy taki jest.

Ogłaszam, iż zdecydowałem się ogłosić zamiar nadania obywatelstwa sarmackiego Waszej osobie. Aby woli naszej stało się zadość, w trybie art. 3 ust. 4 Ustawy o obywatelstwie zobowiązujemy Was do złożenia w niniejszym wątku przysięgi obywatelskiej, której rota została art. 4 wspomnianej ustawy.

Gdy to nastąpi z radością nadam wspomniane obywatelstwo.

(—) Robert Fryderyk

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

PostNapisane: 13 maja 2018, o 08:31
przez Verwaltung
Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać. Tak mi dopomóż Powago i Jaśnie Oświeceni Diukowie.

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

PostNapisane: 13 maja 2018, o 12:34
przez Cudzoziemiec 1
Szanowny Panie,

informuję, że obywatelstwo zostało nadane. Życzę Panu udanego pobytu w Księstwie, wysokiej aktywności, przychylności innych i udanych inicjatyw. Proszę również pamiętać, że drzwi Pałacu są zawsze otwarte i w każdej chwili może się Pan ze mną skontaktować. Powodzenia i pozdrawiam.