Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o obywatelstwo

Wniosek o obywatelstwo

Postprzez lukaszkwiatkowski 9 maja 2018, o 14:13

Ja, Łukasz Kwiatkowski, legitymujący się paszportem nr AF902, wznoszę o nadanie mi obywatelstwa​ Księstwa Sarmacji, od przyszłej środy, tj.16.05.18r. oraz w czasie posiadania przeze mnie wymaganej aktywności. Poza tym oznajmiam, iż nie posiadam obywatelstwa, żadnej innej mikronacji. Ponadto zaświadczam, iż nigdy nie składałem wniosku o obywatelstwo w Księstwie Sarmacji.

Wniosek ten motywuję chęcią większego powiązania z Księstwem Sarmacji, większych możliwości oraz możliwości objęcia przeze mnie jakichś państwowych funkcji.
Łukasz Kwiatkowski,wierny Kościoła Diucxzej Wiary lingwista, astronom, miłośnik komunikacji miejskiej,
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wniosek o obywatelstwo

Postprzez Cudzoziemiec 1 11 maja 2018, o 09:44

Szanowny Wnioskodawco,

z przyjemnością nadam Panu obywatelstwo sarmackie, nic mnie bardziej nie cieszy niż nowe osoby, które pragną się w naszym społeczeństwie udzielać. Bym to jednak mógł zrobić niezbędnym jest spełnienie przez Pana określonych ustawowych warunków brzegowych.

Można nadać obywatelstwo mieszkańcowi, który:
zamieszkuje Księstwo Sarmacji od co najmniej 7 dni i, jako obywatel, spełniałby połowę kryterium określonego w art. 5 ust. 1, [...]

Liczbę dni oczywiście Pan spełnia, jednak pozostaje do zdobycia odpowiedni poziom minimalnej aktywności — minimum 10 punktów. Obecnie posiada Pan 4. Niewiele więc brakuje. Punkty zdobywa Pan poprzez aktywność na naszym forum (każda wypowiedź to 1 punkt) czy poprzez komentarze pod artykułami na stronie głównej (każdy komentarz to 1 punkt), lub poprzez napisanie i publikację na stronie głównej artykułu (jeden artykuł, który nie zostanie ukryty przez prefekturę - czyli innymi słowy niesie za sobą jakąkolwiek wartość merytoryczną, to 3 punkty) czy chociażby poprzez używanie ćwirka (jeden ćwirek to 1/4 punkta).

Proszę mnie źle nie zrozumieć, wiąże mnie tu przepis, jednak wierzę, że szybko zdobędzie Pan wymagane minimum. W razie pytań czy wątpliwości zapraszam na priv. Proszę złożyć wniosek ponownie kiedy warunki przewidziane ustawą zostaną spełnione.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Rozpatrzone wnioski o obywatelstwo