Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Postprzez A0014 30 kwi 2018, o 04:27

Wasza Książęca Mość,
Wnoszę o ponowne nadanie mi obywatelstwa. Pomimo nikłej aktywności, jestem wnikliwym i (troszeczkę doświadczonym) obserwatorem sceny politycznej. Choćbym dysponował nawet 1 głosem, będzie on wart sporo ;) Nic nie mogę obiecać. Chciałbym bardzo, ale nie mogę. Tak czy inaczej, jestem częścią KS, a KS jest częścią mojego życia.
Dodam, że zaszczytem będzie otrzymać obywatelstwo ponownie, z aprobatą Waszej Książęcej Mości. I ten wniosek rodzi wiele wspomnień. Ale zanudzać nikogo nie zamierzam, więc ;) WKM wybaczy ;) że nie będę opowiadał historii od 2002 roku :D
(—) Misza Korab-Kaku
A0014
Królestwo Teutonii

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Postprzez Rihanna 30 kwi 2018, o 08:13

Serdecznie zapraszam i jestem za. Wracaj na łono matki!
Rihanna dssa Aureliuš-Sedrovski

Konsul Sclavinii
Dziekan Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales w Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Niezależna i niepoprawna dziennikarka
Właściciel Pulsu Sarmatów
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez RCA 30 kwi 2018, o 08:14

Jaśnie Oświecony Diuku,

każdy powrót do aktywności i działania na rzecz Księstwa naszego raduje me serce i cieszy. Cieszy podwójnie gdy wraca osoba tak zasłużona, tak obyta i tak doświadczona jak Wy. Dlatego też z radością informuję, że zdecydowałem się ogłosić zamiar nadania obywatelstwa sarmackiego Waszej osobie. Aby woli naszej stało się zadość, w trybie art. 3 ust. 4 Ustawy o obywatelstwie zobowiązujemy Was do złożenia w niniejszym wątku przysięgi obywatelskiej, której rota została art. 4 wspomnianej ustawy.

(—) Robert Fryderyk
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez A0014 30 kwi 2018, o 08:17

Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.
(—) Misza Korab-Kaku
A0014
Królestwo Teutonii

Postprzez RCA 30 kwi 2018, o 09:02

Jaśnie Oświecony Diuku,

z radością informuję, że nadałem obywatelstwo. Życzę sukcesów i owocnej pracy w Księstwie.
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Powrót do Rozpatrzone wnioski o obywatelstwo