Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez M M bin Sa'al Sueud 28 lut 2018, o 19:56

Wasza Książęca Mość

Ja, Mikołaj Muhammad bin Sa'al - Sueud legitymujący się paszportem AG699, mieszkający w Ciuad de Bravo wnioskuję o nadanie mojej osobie obywatelstwa.
Dużo czasu spędzam na sprawdzanie tego co dzieje się w Sarmacji, tylko się nie za bardzo udzielam, no może tam skomentuję lub zasercuję. Dużo czasu spędzam jako menedżer FC Rotoru i nie skupiam się za bardzona samej polityce lub wiadomościach. Nie dawno miałem incydent z 0ewnym przedstawicielem Garapenii, ale udało mi się z nim to wyjaśnić. Piszę ten wniosek, ponieważ wierzę, że przez nadanie mi obywatelstwa stanę się pełno prawnym członkiem tej mikronacji i będę spędzał więcej czasu na Sarmacji jak było to dotych czas.
Mikołaj Muhammad bin Sa'al Sueud

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez M M bin Sa'al Sueud 28 lut 2018, o 20:04

Wiem że jest tu wiele błędów, ale piszę na telefonie i ciężko się pisze
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Michal_Feliks 2 mar 2018, o 03:18

Ale nazwisko piekne. W olskulowym stylu dawnej Bialenii.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek

Postprzez M M bin Sa'al Sueud 2 mar 2018, o 16:25

Michal_Feliks napisał(a):Ale nazwisko piekne. W olskulowym stylu dawnej Bialenii.

Brzmi jak nazwisko rdzennego Sarmaty XD

Postprzez RCA 4 mar 2018, o 12:23

Szanowny Wnioskodawco,

z przyjemnością nadam Panu obywatelstwo sarmackie, nic mnie bardziej nie cieszy niż nowe osoby, które pragną się w naszym społeczeństwie udzielać. Bym to jednak mógł zrobić niezbędnym jest spełnienie przez Pana określonych ustawowych warunków brzegowych.

Można nadać obywatelstwo mieszkańcowi, który:
zamieszkuje Księstwo Sarmacji od co najmniej 7 dni i, jako obywatel, spełniałby połowę kryterium określonego w art. 5 ust. 1, [...]

Liczbę dni oczywiście Pan spełnia, jednak pozostaje do zdobycia odpowiedni poziom minimalnej aktywności — minimum 10 punktów. Obecnie posiada Pan 4. Niewiele więc brakuje. Punkty zdobywa Pan poprzez aktywność na naszym forum (każda wypowiedź to 1 punkt) czy poprzez komentarze pod artykułami na stronie głównej (każdy komentarz to 1 punkt), lub poprzez napisanie i publikację na stronie głównej artykułu (jeden artykuł, który nie zostanie ukryty przez prefekturę - czyli innymi słowy niesie za sobą jakąkolwiek wartość merytoryczną, to 3 punkty) czy chociażby poprzez używanie ćwirka (jeden ćwirek to 1/4 punkta).

Proszę mnie źle nie zrozumieć, wiąże mnie tu przepis, jednak wierzę, że szybko zdobędzie Pan wymagane minimum. W razie pytań czy wątpliwości zapraszam na priv i proszę mi wybaczyć, że odpisuję Panu dopiero dziś. Miałem to uczynić wcześniej, jednak rozłożyła mnie realna choroba, i ograniczyłem kontakt z komputerem do minimum.
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez M M bin Sa'al Sueud 4 mar 2018, o 12:47

Wasza Książęca mość

Dziękuję że mnie Pan uświadomił jaka jest sytuacja, oczywiście zrobię wszystko co w mojej mocy, by spełnić wymagane minimum.

Pozdrawiam

Powrót do Rozpatrzone wnioski o obywatelstwo