Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Powołanie Zastępcy Marszałka Senatu

W tym dziale Namiestnik Królestwa, a także Lord Koadiutor poruszają wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Powołanie Zastępcy Marszałka Senatu

Postprzez anglov 19 sty 2017, o 00:21

Drodzy Teutończycy,

wydałem dziś postanowienie o powołaniu zastępcy Marszałka Senatu, w związku z przedłużającym się brakiem wykonywania obowiązków przez Marszałka Senatu. Jako iż nie powołał on Wicemarszałków, zdecydowałem się na skorzystanie z prawa jakie nadaje mi Konstytucja. Warto zauważyć że tym samym odwołałem z tego stanowiska Rolanda Heacha-Romańskiego, który oczywiście nie mógł pełnić tej funkcji ze względu na nie posiadania obywatelstwa Królestwa Teutonii

Zastępcą Marszałka został Adam Jerzy Piastowski. Liczę na rozwiązanie spraw bieżących w Senacie.

Zasady są takie jak zawsze – zastępca przejmuje obowiązki Marszałka w czasie jego nieobecności, natomiast w przypadku powołania Wicemarszałków bądź zmiany Marszałka, zastępca traci ten zaszczyt.

Cóż więc, Adamowi życzę powodzenia i mam nadzieję, że nasz Marszałek wróci szybko.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji

Re: Powołanie Zastępcy Marszałka Senatu

Postprzez Hetman_Gotfryd 19 sty 2017, o 18:52

Gratulacje drogi panie Adamie.
Powodzenia i sukcesów życzę :D
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu