Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Odwołanie Lorda Koadiutora i urzędników Rady Królewskiej

W tym dziale Królowa porusza wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy. Tu też Królowa udziela audiencji.

Odwołanie Lorda Koadiutora i urzędników Rady Królewskiej

Postprzez anglov 3 paź 2016, o 16:52

Drodzy,

dzisiaj wydałem postanowienie o odwołaniu następujących urzędników Rady Królewskiej: Lorda Koadiutora, Alberta Felimi-Liderskiego, Lorda Ekonoma – Rolanda Heacha-Romańskiego oraz Lady Kustosz – Yennefer Heach. Każda z powyższych dymisji była poprzedzona aktem rezygnacji – w przypadku Alberta wpłynęła do mnie drogą prywatną, w przypadku Rolanda i Yennefer jako obwieszczenie publiczne.

Nie będę ukrywać, że bardzo żałuję Waszej decyzji, jednak rozumiem ją i szanuję. Jako Król Teutonii, ale też vprzyjacieel chciałbym Wam wszystkim serdecznie podziękować za Waszą pracę i serce włożone w Teutonię. Wiem, że nie odchodzicie na zawsze, wszak wszyscy macie Teutonię w swoim sercu. Niestety, mimo najszczerszych chęci, wiele z postulatów, jakie pojawiło się z Waszej strony nie zdążyły być zrealizowane. Nie martwcie się jednak. dołożę wszelkich starań, by pomysły które się pojawiały podczas obrad Rady zostały zapomniane. Jestem szczęśliwy, że mogłem z Wami współpracować.

Albercie – dziękuję Ci za podjęcie się próby odbudowy siły Królestwa Teutonii w chwili jej zapaści. Dziękuję Ci za długotrwale rozmowy o przyszłym kształcie naszego ustroju i za ewolucyjne próby jego polepszenia. I choć w pewnym momencie zabrakło siły wiedz, ze cegiełki które dorzuciłeś od siebie są naprawdę znaczące.

Rolandzie – dziękuję Ci za podjęcie się odpowiedzialności za nasze finanse i wykonywanie tytanicznej pracy w comiesięcznym zbieraniu podatków i wypłacaniu pensji. Dziękuję Ci też za to, że zawsze mogłem liczyć na Twoją radę i wsparcie w kwestiach prawno-skarbowych. To naprawdę cenne.

Yennnefer – dziękuję Ci za podjęcie prób zajęcia się naszym dorobkiem kulturowym. Dzięki Tobie wszystkie nasze uroczystości były perłą na tle innych uroczystości. Twoje zaangażowanie pokazało innym narodom i sarmackim samorządom, że Teutonia jest silna i potrafi organizować wspaniałe inicjatywy kulturalne.

Cóż jednak – coś się kończy i coś się zaczyna. Jeszcze dziś pojawi się informacja w jaki sposób zadecyduję o kształcie nowej Rady Królewskiej i jakie będę miał wobec niej oczekiwania. Dołożę wszelkich starań, aby była to szansa dla każdego Teutończyka, który będzie zdeterminowany do tego, by dołożyć kolejne cegiełki do budowy silnej Teutonii.
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel
 

Re: Odwołanie Lorda Koadiutora i urzędników Rady Królewskiej

Postprzez Hetman_Gotfryd 5 paź 2016, o 15:07

Oj sypie się nam system administracyjny; nie żebym się martwił BARDZO...ale odczuwam pewien nie pokój z tego powodu. Jednak świadomość że ostatnio, kilka osób nas opuściło a reszta jest tak jak jest aktywna...
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
 


Powrót do Zamek Królewski [Úr Kongburg]

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości