Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Teutończycy, dbajcie o swoje Lenna!

W tym dziale Namiestnik Królestwa, a także Lord Koadiutor poruszają wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Teutończycy, dbajcie o swoje Lenna!

Postprzez Hugo 26 kwi 2016, o 14:03

Moi Drodzy!
Panie i Panowie Lenni!


Zapraszam Was do wspólnej zabawy - "Tydzień z lennem", w której zyska Królestwo na aktywności, a Wy możecie zyskać na libertach. W końcu jako Lennicy zobowiązaniście do opieki nad swym majątkiem ziemskim. Piszcie, twórzcie, zgłaszajcie się do konkursu i publikujcie. A nagroda w postaci libertów (od 3k do 15k) Was nie ominie! A potem jeszcze co kwartał będzie plebiscyt na najlepszy artykuł (nagroda 15k lt) i raz do roku - na najlepszy cykl artykułów (45k lt do wygrania).

W kwietniu o swe lenna dbali Wielmożna Wicehrabina Irmina de Vellior y Thorn oraz Jaśnie Oświecony Diuk Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich opieki. Zdaję sobie sprawę, że w Teutonii Lenników aktywnych jest niewielu, ale jednak są. A może macie kontakt z kimś, kto do nas nie zaglądał, ale chciałby się podzielić historią swojego lenna?


Warto, żeby ci z Was, którzy jeszcze lenna nie otrzymali, choć mogliby, zastanowili się czy lenno chcą pozyskać. Zachęcam!
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
Korona Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: Teutończycy, dbajcie o swoje Lenna!

Postprzez anglov 26 kwi 2016, o 15:42

Wasza Książęca Mość,
Drodzy Teutończycy,

dziękuję Waszej Książęcej Mości za zamieszczenie tej zachęty. Sam jednocześnie chciałbym podziękować Vladimirowi za jego udział w książęcym programie i zachęcić osoby posiadające lenna na terenie Królestwa Teutonii do uczestnictwa. Nie chodzi tu nawet o aktywność – jest to dla mnie zbyt ogólne pojęcie, za którym można ukryć wszystko. W ten sposób macie sposób zbudować niepowtarzalną lokalną narrację, która z czasem może przerodzić się w coś większego. Zachęcam i polecam.

Uprzedzając wątpliwości – to nie jest komentarz sponsorowany, nikt mnie nie prosił o jego napisanie. Osobiście uważam, że jeśli macie pomysł i wenę na działania, to naprawdę warto.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
 

Re: Teutończycy, dbajcie o swoje Lenna!

Postprzez Hugo 9 gru 2016, o 20:49

Moi Drodzy.

Do niedzieli można się zgłaszać na edycję grudniową. Serdecznie zapraszam!
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
Korona Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
 


Powrót do Zamek Królewski [Úr Kongburg]

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość