Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kontakt z Królem

W tym dziale Namiestnik Królestwa, a także Lord Koadiutor poruszają wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Kontakt z Królem

Postprzez anglov 10 mar 2016, o 21:41

Teutończycy,
jak zapowiadałem, nie mam zamiaru kryć się w swoim Pałacu Królewskim. Chcę wychodzić naprzeciwko potrzebom i oczekiwaniom Teutończyków, odpowiadać na pytania i wspierać w problemach i inicjatywach. Zachęcam więc i zapraszam do kontaktowania się ze mną. Można to robić zarówno poprzez forum, jak i kanałami prywatnymi – przez Pocztę Konną, a także inne, mniej oficjalne metody komunikacji – IRC, mail, facebook, gadu-gadu, czy hangouty – jak będzie trzeba to wszelkie informacje udzielę w korespondencji prywatnej. Chętnych serdecznie zapraszam w każdej chwili.

Ważne jest dla mnie, aby wszelkie problemy, uwagi były zgłaszane na bieżąco, a nie chowane, czy rozgłaszane prywatnie po IRCu. Jestem tu dla Was i z Wami chcę współpracować. Po to, by razem budować silną Teutonię.
Andrzej Fryderyk
Król-senior Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii

Powrót do Zamek Królewski [Úr Kongburg]