Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

List Kanclerza

W tym dziale Królowa porusza wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy. Tu też Królowa udziela audiencji.

List Kanclerza

Postprzez Cudzoziemiec 1 11 lut 2016, o 09:05

Wasza Królewska Wysokość,

nie dane nam było współpracować, bo realioza bywa bezlitosna. Usłyszałem jednak tak dużo dobrych słów na temat Waszej Królewskiej Wysokości panowania, że mogę strasznie żałować, iż nie dana ta współpraca nam była. Dziś, będąc już krok dalej, życzę Waszej Królewskiej Wysokości wszystkiego co najlepsze, tak na królewskiej "emeryturze", jak i w realnych, codziennie podejmowanych aktywnościach.

Decyzja, jaką wczoraj WKM podjął, to nigdy nie jest prosta decyzja. Nie ułatwia jej przywiązanie, nie ułatwia chęć działania, nie ułatwia jej też cały ogromny bagaż doświadczeń. Jednak "panta rhei". Musimy przyjąć decyzję Waszej Królewskiej Mości z pokorą i z nadzieją patrzeć na to co nam przyniesie kolejny dzień. W imieniu Rady Ministrów Księstwa Sarmacji dziękuję za wkład i zaangażowanie Waszej Królewskiej Mości i pozwalam sobie wyrazić nadzieję, że gdzieś tam zawsze będzie WKM służyć nam i Teutonii radą.

Drodzy Teutończycy,

żyjecie w kraju o ogromnej tradycji. Żywej, bezkompromisowej, surowej. A jednocześnie tak bardzo atrakcyjnej, pociągającej. Królestwo Teutonii zawsze było czymś więcej niż tylko krajem wirtualnym. To zawsze było bardzo bliskie sobie społeczeństwo. Kiedy blisko trzynaście lat temu założone zostało Cesarstwo Teutonii, na scenie wirtualnego świata pojawił się gracz niebanalny. Los tak chciał, że mimo, iż stosunki między Teutonią, a Sarmacją, bywały burzliwe, to losy naszych krajów zostały splecione w jeden silny węzeł i nie bez powodu partnerstwo to trwa do dziś. Bez Teutonii nie byłoby Sarmacji. Bez Waszej energii, uwagi i Iskry nic nie byłoby takie jakim jest dziś.

Dziś Wasz wspaniały Kraj, i Wy, dumny Naród, stajecie przed trudnym wyborem. Zdecydować musicie o tym kto zostanie głową królestwa i poprowadzi Teutonię w kolejne rozdziały Waszej niezwykłej Historii. Życzę Wam byście wybrali jak najlepiej. Najlepiej dla Was samych. Liczę, że współpraca z nowym Królem będzie owocna dla całego Księstwa Sarmacji, a nasze partnerstwo tylko się umocni. Niech obradom Waszym towarzyszą liczne emocje, niech wydarzenie to legnie podwaliną pod przyszły rozkwit. Niech nadchodząca elekcja stanie się gejzerem aktywności dla Was i całej Sarmacji. Życzę Wam najlepszego.

Rada Ministrów Księstwa Sarmacji mieści się w Srebrnym Rogu. Można więc powiedzieć, że Sarmacja znajdzie się w centrum Waszej decyzji. Przyjmijcie więc od całej Rady Ministrów życzenia wszelkiej pomyślności i Narodowej Mądrości w nadchodzącym czasie tej trudnej decyzji.

Serdecznie pozdrawiam,
Avatar użytkownika
 

Powrót do Zamek Królewski [Úr Kongburg]

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron