Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Teutońska Gwardia Rycerska

W tym dziale Królowa porusza wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy. Tu też Królowa udziela audiencji.

Re: Teutońska Gwardia Rycerska

Postprzez martes 20 lip 2015, o 10:33

nie krucho ale taka praca ostatnio chyba to ja byłem aktywny na temat Gwardii
martes
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
martes
Królestwo Teutonii

Postprzez martes 20 lip 2015, o 10:35

chyna to ja pisałem ileś artykułów Wachmistrza Wąsika na temat Gwardii prawda a jak ktoś nie czytał niech przeczyta moje ostatnie artykuły czemu inni nie piszą tylko ja;

Zgodnie z art 44, ust. 1 p. 1, „wielokrotne zamieszczanie w miejscu publicznym tej samej lub wielu różnych wypowiedzi, w bardzo krótkich odstępach czasu (spamowanie)” jest zabronione i grozi karą więzienia do 7 dni. Według oceny Prefektury, wiadomości zamieszczone w tym wątku wyczerpują definicję spamowania. W związku z udzielonym poprzednio upomnieniem oraz niedawna karą uznaję, iż przewinienie zostało popełnione umyślnie. Zważając na sytuację materialną oraz miejsce popełnienia wykroczenia, prefektura odstępuje od wyznaczenia kary więzienia i wyznacza karę dodatkową grzywny o wysokości 10000 lt. Jednocześnie informuję, że każde następne wykroczenie będzie karane. Od decyzji Prefektury przysługuje zażalenie do Trybunału Koronnego.

Prefekt
Beznadziej Angloviasty
martes
martes
Królestwo Teutonii

Postprzez martes 22 lip 2015, o 11:36

Nasi Gwardziści dziś wrócili z dżungli zapraszam do lektury
martes
martes
Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 23 lip 2015, o 16:56

Wiem widziałem są nawet tego efekty. To naprawdę seria dobrym artykułów, tylko odnoszę wrażenie że za szybko i za dużo tego na raz.
Co do sprawy ćwiczeń z KSZ to wykorzystam upoważnienie do rozmów. Mam nadzieję że Ćwiczenia tak wielu jednostek się powiodą. A może nawet niektóre elementy poćwiczymy w Teutonii...
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Poprzednia strona