Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dekret o Lokalnych Okręgach Administracyjnych

W tym dziale Namiestnik Królestwa, a także Lord Koadiutor poruszają wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Dekret o Lokalnych Okręgach Administracyjnych

Postprzez anglov 28 lis 2017, o 00:03

Drodzy Teutończycy,

dziś opublikowałem Dekret o Lokalnych Okręgach Administracyjnych. Jest on wypełnieniem luki po uchyleniu ustawy o podziale terytorialnym. Jak może pamiętacie, wspominałem w uzasadnieniu, że drabinka władzy powinna być spłaszczona, ze względu na efektywność. Dziś wprowadzam więc przepisy umożliwiające mi tworzyć takie lokalne centra administracji.

Jak możecie się domyślić, jest to też powiązane z niedawną propozycją narracji, zaprezentowaną przez Sereusa i jak się spodziewam, będzie to pierwszy Lokalny Okręg Administracyjny.

Zachęcam do dzielenia się uwagami i przemyśleniami. To że dekret jest wydany, nie oznacza, że nie wysłucham sugestii dotyczących jego zmian.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Re: Dekret o Lokalnych Okręgach Administracyjnych

Postprzez Sereus von Ahabejż 28 lis 2017, o 00:07

Dziękuję Wasza Królewska Wysokość,

LOJALNIE uprzedzam, że wracam do aktywności po weekendowych szaleństwach. I jak tylko odkopię się z Tyskiego to zaprzęgnę się do pracy nan LOA ;)
||Wicehrabia Sereus von Ahabejż,
w wędrówkach różnych zaprawion
piórem, stopą i liczydłem
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez anglov 28 lis 2017, o 00:08

Tyskie ssie.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Sereus von Ahabejż 28 lis 2017, o 00:09

Dlatego musiałem wykupić cały zapas z Lublina co by wszyscy poszli na Targi Piwne. Toż to logiczne!
||Wicehrabia Sereus von Ahabejż,
w wędrówkach różnych zaprawion
piórem, stopą i liczydłem
Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez christosza 28 lis 2017, o 00:14

Osobiście — ssałbym.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Wielki Noachita Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Powrót do Zamek Królewski [Úr Kongburg]