Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ostatnie nadania obywatelstw

W tym dziale Namiestnik Królestwa, a także Lord Koadiutor poruszają wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Ostatnie nadania obywatelstw

Postprzez anglov 11 wrz 2017, o 22:32

Drodzy,

jak można było zauważyć stwierdziłem uzyskanie aż 9 obywatelstw z mocy prawa. Ponieważ niezaznajomionych może to nieco zdziwić, już tłumaczę: jest to wynik przepisów niedawno przegłosowanej Ustawy Senatu, która w przepisach zmieniających zakładała ponowne uzyskanie obywatelstwa przez osoby, które utraciły owo, na skutek odpowiedniego, modyfikowanego przepisu,

Mam nadzieję, ze te wyjaśnienia będą wystarczające, lecz w przypadku wątpliwości – zapraszam do zadawania pytań.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Re: Ostatnie nadania obywatelstw

Postprzez anglov 11 wrz 2017, o 22:50

Dodatkowo informuję, iż w związku z ustawą i moimi nowymi uprawnieniami, nadałem obywatelstwo Królestwa Teutonii Jego Arcyksiążęcej Wysokości, Wojciechowi Hergemonowi.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez kaxiu 12 wrz 2017, o 19:37

Swoją drogą, to ja się zastanawiam, czemu nie uzyskałem z mocy prawa (z innej podstawy utraciłem? nie pamiętam już) ;). Ale z drugiej strony, czuje się doceniony, że specjalnie dla mnie wydano osobny akt prawa, zamiast zrobić to w hurcie.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes
Trybunał Koronny
Królestwo Teutonii

Postprzez Sławomir 12 wrz 2017, o 21:11

Bo co by nie mówić Arcyksiążę jest wyjątkowym Obywatelem Teutonii. To i zasady są dla takiego obywatela wyjątkowe...Bo jesteś dla nas wyjątkowy i musisz się z tym pogodzić :D
gen.broni Gotfryd Slavik diuk de Ruth
D-ca Wojsk Bojowych KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel

Postprzez AJ Piastowski 12 wrz 2017, o 22:05