Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Sejmik 01'18] Kuluary

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: [Sejmik 01'18] Kuluary

Postprzez piwniczak 25 lut 2018, o 13:49

Winszuję delegatom, uchwalili, to co im przeszkadzało, uwalili to, co miało być uchwalone. To jest taki rak, że nawet ja nie...
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Zombiakov 25 lut 2018, o 14:22

piwniczak napisał(a):Winszuję delegatom, uchwalili, to co im przeszkadzało, uwalili to, co miało być uchwalone. To jest taki rak, że nawet ja nie...

Według mnie wynika to z tego, że w odczuciu przeciętnego delegata zasadność tych projektów była niejasna i wynik jest całkowicie losowy.

Z pewnością zabrakło też jakiejkolwiek determinacji żeby dla swoich racji zdobyć poparcie wśród niezdecydowanych.

Projekty były podrzucone ad hoc a żeby zebrać kworum ludzie zostali (słusznie) nagonieni - tyle, że nie brali udziału w żadnej debacie.

Propagandowo można powiedzieć, że Sejmik wstał z kolan i pokazał, że nie jest maszynką do głosowania :twisted:

Spodziewam się, że będzie inicjatywa szybszego zwołania kolejnego Sejmiku - jak powstanie wartościowy projekt alternatywny do obecnej Konstytucji.
Diuk Prokrust Zombiakov
Namiestnik i Opiekun Starosarmacji
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Remigiusz L. 25 lut 2018, o 15:33

Powinienem się chyba podać do dymisji. :D Wszystko co zapowiedziałem przed wyborem zostało odrzucone.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Minister Pokoju
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja
Rada Ministrów

Postprzez Zombiakov 25 lut 2018, o 20:32

Remigiusz L. napisał(a):Powinienem się chyba podać do dymisji. :D Wszystko co zapowiedziałem przed wyborem zostało odrzucone.

W kategoriach sukcesu bym traktował, że projekty się pojawiły i wywołały dyskusję... która będzie miała swoje następstwa.
Dały szansę przećwiczyć naganianie frekwencji.
No i namieszały w sposób nieprzewidywalny :twisted:
Diuk Prokrust Zombiakov
Namiestnik i Opiekun Starosarmacji
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Hugo 26 lut 2018, o 10:42

Remigiusz L. napisał(a):Powinienem się chyba podać do dymisji. :D Wszystko co zapowiedziałem przed wyborem zostało odrzucone.

Zawsze można zwołać ekstraordynaryjny Sejmik - tylko dla zmian konstytucji. 2/3 Starosarmatów musi taki wniosek poprzeć.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Poprzednia strona

Powrót do Archiwa urzędowe