Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie uprawnień

W tym miejscu znajdują się wszystkie wnioski, które nie mieszczą się w pozostałych kategoriach

Wniosek o nadanie uprawnień

Postprzez Seweryn 8 lut 2019, o 15:54

Prześwietny Panie Kanclerzu,

w związku z objęciem urzędu regenta, zwracam się z prośbą o:

1) przesłanie mi Pocztą Konną haseł do Dziennika Praw umożliwiających publikację i edycję aktów prawnych na szczeblu centrali,

2) nadanie dostępu do panelu właściwego dla nadawania i odbierania obywatelstw,

3) nadanie mi uprawnień kasjera w instytucji Dworu Książęcego, abym mógł zrealizować Rozporządzenie Księcia o wynagrodzeniach funkcjonariuszy publicznych z dnia 8 czerwca 2018 r..

Gdyby wniosek był w którejś części niewykonalny, proszę o informację zwrotną.

(—) Seweryn kaw. Santecki
Regent
Seweryn Santecki
Królestwo Hasselandu

Re: Wniosek o nadanie uprawnień

Postprzez Konrad Jakub 10 lut 2019, o 22:32

1) Wniosek zrealizowano;

2) … chociaż de iure był w części nie do zrealizowania, a to konkretnie ustawienia kasjera w instytucji Dworu. To nie jest część możliwości Rządu, a tego typu opcje może ustawić jedynie właściciel instytucji. Rozwiązałem to jednak w ten sposób, że przepisałem czasowo instytucję na siebie, ustawiłem kasjera, a następnie przekazałem Dwór ponownie JKMości. Wolałbym jednak na przyszłość nie robić tego typu krzywych akcji;

3) nadałem trochę więcej uprawnień, zwłaszcza dołączyłem do dodatkowych grup ksiażęcych na FC oraz wyedytowałem spis władz. Praktyka sarmacka była taka, że Regent otrzymywał wszystkie możliwości księcia, stąd realizacja wniosku ponad miarę. Nie rozdrabniałem się już na takie grupy jak Pakt Gelloński czy podobne, ale w tych głównych grupach zostało to pozmieniane;

4) taka sama praktyka sarmacka stanowiła, iż książę - który przecież ma stosowne uprawniania - samodzielnie ustawiał wszelkie zmiany w systemie i na FC dla Regenta, w zależności od własnych potrzeb. Byłoby fajnie, gdyby na przyszłość (chociażby już po upływie regencji, kiedy uprawnienia trzeba będzie ściągnąć) Dwór nie ograniczał się do wydania aktu w DP z wprowadzeniem regencji, ale ogarnął ją również od technicznej strony.
Konrad Jakub
z łaski Urusa i woli Narodów Król Baridasu i Polski, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped, wielki książę litewski etc. etc.

Obrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Powrót do Archiwum wniosków różnych