Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o wydalenie cudzoziemca

Wnioski i pisma dotyczące spraw, których tematyka nie mieści się w zakresie właściwości odrębnych działów

Wniosek o wydalenie cudzoziemca

Postprzez AFvTD 14 kwi 2019, o 11:07

WKM Kanclerzu

Realizując postanowienia Uchwały Senatu Królestwa Hasselandu ws. wydalenia Jarosława Wawrzyniaka proszę o:

1. Utworzenie grupy Królestwo Hasselandu: Wydaleni z brakiem możliwości wypowiadania się w dziale Królestwa Hasselandu
2. Dodanie do rzeczonej grupy Jarosława Wawrzyniaka (AG644)
3. Zmienienie miejsca zamieszkania Jarosława Wawrzyniaka (AG644) z Angemont na bezdomny, lub według uznania na inne miasto systemowe Księstwa Sarmacji

Z wyrazami szacunku
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Lord Szambelan Hasselandu
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Re: Wniosek o wydalenie cudzoziemca

Postprzez KJAF 14 kwi 2019, o 11:31

Ale przecież użytkownik nadal będzie w grupie "zarejestrowani użytkownicy", więc będzie miał dostęp z racji obecności w tejże.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Instytut Edukacji Sarmackiej
Naczelna Izba Architektury

Postprzez AFvTD 14 kwi 2019, o 17:50

WKM

Czy jest zatem systemowa możliwość, aby osoba nie miała możliwości wypowiadania się w konkretnym dziale? Czy istnieje możliwość, aby np. utworzona grupa była nadrzędna wobec grupy "zarejestrowani użytkownicy"?
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez anglov 14 kwi 2019, o 17:53

Tak tylko przypominam:
viewtopic.php?p=229914#p229914
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez KJAF 15 kwi 2019, o 11:52

Legalność tych praktyk swoją drogą, na razie chcę ustalić czy ten wniosek powinien być skierowany do mnie, czy raczej do NIA. I niech organ docelowy się zastanawia, czy może to rozpatrzyć, czy jednak odmówi ze względu na porządek prawny. Ewentualnie, czy organ ten wniosek wykona, a odpowiedzialność za możliwe naruszenie prawa, weźmie na siebie Hasseland.

Z informacji które dostałem na priv, wniosek od technicznej strony dałoby się rozpatrzyć systemem grup na FC, jednak trzeba by ręcznie przekiliwać się przez uprawnienia każdego jednego działu na forum, i ustawiać tam poziom dostępu "osadzony". Ale że to jest robota czasochłonna, to jeżeli wniosek ma zostać podtrzymany, chętnie usłyszałbym inne sugestie jakby go ugryźć w inny sposób. Tak samo jak chętnie przyjąłbym jakieś oświadczenie, że wnioskodawca bierze na siebie kwestie prawne i nadstawi karku za mnie.

Postprzez AFvTD 15 kwi 2019, o 17:25

WKM Kanclerzu

Rozumiem zakłopotanie WKM wnioskiem. Nie ukrywam, że interpretacja przepisów przyjęta przeze mnie była odmienna, niż w rozprawie przesłanej przez JO Andrzeja Fryderyka. Niemniej jednak podtrzymuję, że niepożądana jest obecność Jarosława Wawrzyniaka w Królestwie Hasselandu. Nie zamierzamy tolerować jego zachowań na terenie Hasselandu.

Ponieważ realizacja wniosku w obecnym stanie jest ogromnie czasochłonna, a ja szanuje czas WKM, to wycofuję 1. I 2. punkt wniosku. Proszę jedynie o zrealizowanie trzeciego, a w razie braku uprawnień o skierowanie go do NIA. W sprawie uniemożliwienia uczestnictwa w życiu Królestwa Hasselandu osoby niepożądanej w postaci Jarosława Wawrzyniaka zgłoszę się do innych osób, najpierw jednak muszę dokładnie przeanalizować odpowiednie akty w DP.

Z wyrazami szacunku
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez KJAF 16 kwi 2019, o 23:19

Nie mam technicznej możliwości przeniesienia mieszkańca do innego miasta, wobec czego wniosek zamykam bez rozpoznania.

Powrót do Wnioski i pisma pozostałe