Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zmiana symboli Baridasu w systemie

Wnioski i pisma dotyczące spraw, których tematyka nie mieści się w zakresie właściwości odrębnych działów

Zmiana symboli Baridasu w systemie

Postprzez Konrad Jakub 22 wrz 2018, o 22:15

Szanowna Rado Ministrów,

w związku ze zmianą symboli państwowych w Baridasie, proszę o dokonanie zmian w grafikach na forum i w systemie.

Na końcu znajduje się paczka z grafikami w formacie svg żeby można było sobie samodzielnie przeskalować do wymaganego rozmiaru. We wniosku użyję nazw grafik które znajdują się w paczce RAR.

NA FORUM CENTRALNYM:

• zastąpienie ikonki-tarczy Baridasu która znajduje się pod linkiem http://fc.sarmacja.org//images/icons/herby/herb_baridas_2016.png grafiką opisaną jako Godło Baridasu. Tarcza jak rozumiem musi pozostać w kształcie obecnym, nie wiem też jakim sposobem są robione obecne tarczki na forum (widzę jakieś źródło światła pod skosem/gradient) ani jakie są kontury etc, więc podaję jedynie wizerunek godła żeby grafik forumowy zrobił to we własnym zakresie, w przyjętych przez niego ustaleniach. Jako kolor tarczy proszę ustawienie niebieskiego w standardzie 002e66. Jeżeli nie ma określonych wzorców dla ikonek i nie jest pożądana ścisła jednolitość, a grafik niedomaga/nie ma czasu/nie chce mu się, mogę obrazy tarczek zrobić we własnym zakresie i dosłać później.

• baridajska ikonka wątków na FC tj. http://fc.sarmacja.org/images/icons/ikony/hm_baridas.png — ustawienie tarczki o której mowa wyżej.

• ikona rangi na forum dla grupy "Królestwo Baridasu" tj. http://fc.sarmacja.org/images/ranks/ranga_baridas_2016.png — jak wyżej.

• ikona herbu Almery pod adresem http://fc.sarmacja.org/images/icons/herby/herb_almera.png
    Herb Almery BEZ KORONY

• grafika w nagłówku forum w działach baridajskich (herb między słowami KRÓLESTWO oraz BARIDASU) — Herb Baridasu średni.

NA FORUM — PAPIERKI:

• edycja papierka bar_krol_kj poprzez zmianę grafiki herbu na Herb królewski majestatyczny.

• edycja papierków:
    - bar_regent
    - bar_prb
    - bar_wicekrol
    - kkgb
    poprzez zmianę grafiki herbu na Herb Baridasu mniejszy.

• edycja papierka almera poprzez zmianę grafiki herbu na Herb Almery Z KORONĄ.

• utworzenie papierka dla Premiera Baridasu, z tytułem i opisem "Królestwo Baridasu — Premier Rządu JKM" i grafiką herbu w postaci Herb Baridasu mniejszy.

• utworzenie papierka dla Wiceprzewodniczącego Rady, z tytułem i opisem "Królestwo Baridasu — Wiceprzewodniczący Rady" i grafiką herbu w postaci Herb Baridasu mniejszy.

• utworzenie papierka dla Rządu, z tytułem i opisem "Królestwo Baridasu — Rząd Jego Królewskiej Mości" i grafiką herbu w postaci Herb Baridasu mniejszy.

• utworzenie papierka dla Dworu Królewskiego obecnego króla (z końcówką nazwy papierka "_kj"), z tytułem i opisem "Królestwo Baridasu — Dwór Królewski" i grafiką herbu w postaci Herb królewski mniejszy

• utworzenie papierka dla Marszałka Dworu obecnego króla (z końcówką nazwy papierka "_kj"), z tytułem i opisem "Królestwo Baridasu — Marszałek Dworu" i grafiką herbu w postaci Herb królewski mniejszy.

W DREAMLANDZKIM SYSTEMIE GOSPODARCZYM:

• podmiana herbu Baridasu pod panelem mieszkańca na tarczkę taką samą jak w poprzednich przypadkach na forum. Z tego co widzę, link do grafiki jest taki sam jak na FC, więc w zasadzie zmieni się samo.

To chyba tyle z tego co widzę. Paczka z grafikami tutaj:

Symbole Baridasu.rar
(1.11 MiB) Pobrane 9 razy
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Re: Zmiana symboli Baridasu w systemie

Postprzez Konrad Jakub 22 wrz 2018, o 22:21

Ponadto, w grafice tarczy używanej m.in. jako logo Sejmu, widnieje stary wizerunek herbu Baridasu. Tutaj o zmianę nie wnioskuję, bo to nie leży we właściwościach symboli lokalnych, więc jedynie informuję o fakcie dezaktualizacji grafiki. Niech administracja forum zrobi z tym faktem co, i kiedy uzna to za stosowne.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Dobry Obywatel

Re: Zmiana symboli Baridasu w systemie

Postprzez EOvH 24 wrz 2018, o 17:58

Wasza Królewska Mość!

Najmocniej przepraszam za zwłokę z udzieleniem odpowiedzi i realizację wniosku. Zwróciłem się zanadto do Radców NIA o pomoc przy zmianie grafik.

z poważaniem
Obrazek
Wyobraźcie sobie tę ciszę, jaka by nastąpiła, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą.
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji

Powrót do Wnioski i pisma pozostałe