Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Co jest do zrobienia

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Co jest do zrobienia

Postprzez Helwetyk 23 sie 2012, o 07:33

1. Uzupełnienie spisu publicznych instytucji prowincjonalnych nieobecnych w Złotej Wolności: viewtopic.php?f=135&t=7738#p77266. Te instytucje, oraz GAP, są do obsadzenia.

2. Domknięcie i uzgodnienie listy lokacji historycznych oraz korekta przebiegu linii kolejowych uwzględniająca ukształtowanie terenu: viewtopic.php?f=135&t=7973.

3. Wiki. Proszę Avrila o informację, czy coś już podziałał. Jeżeli nie, może Skarbnik… (potrzeba kogoś technicznego do poprawnego zainstalowania MediaWiki, jakieś dziwne błędy są)? ;-)

4. Aktualności z życia prowincji. Bulgotowi się zmarło, poszukiwana osoba do publikacji artykułów co dzień–trzy.

5. Dalsza rozbudowa mapy w WarLighcie. To będę ja, czekam na weekend.

6. Plany „eksperymentalnej” (w sensie pilotowania nowych rozwiązań) jednostki KSZ. Jestem po pierwszych rozmowach z Hetmanem i Jackiem, ale jeszcze nic pewnego. Z uwagi na atak realiozy, czekam na weekend.

7. Przekazanie Calisto praw autorskich do Nadziei. Mam nadzieję, że będzie to formalność…

8. Gwardia prowincji. Proszę starostę Grodziska o jakąś wstępną propozycję (w nowym wątku).

9. Włączenie lenn (i w większym stopniu, miast) w życie prowincji. Tu czekam na Wiki z propozycjami, żeby nie otwierać zbyt wielu frontów.

10. Konkurs na malowanie wagonów KGS. Zbynio…? :-)

11. Konkurs na gellońsko-starosarmacki userbar (i inne, „stopkowe”, materiały promocyjne). Ktoś zainteresowany organizacją?

12. Posiedzenie Rady na IRC by się przydało. Xian, jak stoimy z listą?

13. Uporządkowanie Dziennika Praw. Ja, weekend.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Re: Co jest do zrobienia

Postprzez зхао 23 sie 2012, o 08:39

Ja mam ostatnio podwiązane ręce i trochę u mnie kiepsko z czasem i dostępem do komputera. Listę dokończę w najbliższym czasie.

14. Renowacja umowy z Baridasem
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Leszke 23 sie 2012, o 09:35

4. Bulgot jedynie śpi, nie mylmy pojęć :) Wróci wkrótce.
10. & 11. Może i ja bym się skusił... Swoją drogą, już dawno miałem to zrobić.
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Helwetyk 23 sie 2012, o 09:49

prestidigidator napisał(a):4. Bulgot jedynie śpi, nie mylmy pojęć :) Wróci wkrótce.

Czy mam to traktować jako zgłoszenie na Mistrza Konkursów? :-)
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez zbbrow 23 sie 2012, o 10:02

Bulgot wraca od przyszłego tygodnia, więc aktualnosci biorę na siebie, Koleje i inne będę rozwijał, tylko chciałbym to w miarę możliwości podpiąć pod mundial rownież, to jest żeby był rownież konkurs na malowanie składu innych prowincji. W GiS proponuje wystawić kilka lokomotyw miejskich czyli Grodziski, Ferskie, itd oraz jakieś historyczne typu Tropikana.
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Postprzez Leszke 23 sie 2012, o 10:45

pmk napisał(a):
prestidigidator napisał(a):4. Bulgot jedynie śpi, nie mylmy pojęć :) Wróci wkrótce.

Miałem na myśli raczej wykonanie grafik, ale tak, można to potraktować jako zgłoszenie :)
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Helwetyk 23 sie 2012, o 10:46

prestidigidator napisał(a):
pmk napisał(a):

Miałem na myśli raczej wykonanie grafik, ale tak, można to potraktować jako zgłoszenie :)

Jakieś szczególne życzenia co do nazwy funkcji? ;-)
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Leszke 23 sie 2012, o 11:04

pmk napisał(a):Jakieś szczególne życzenia co do nazwy funkcji? ;-)

Niech będzie normalna, bez jakichś infantylnych nacechowań (vide Mistrz Konkursów). :D
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Helwetyk 23 sie 2012, o 12:16

pmk napisał(a):13. Uporządkowanie Dziennika Praw. Ja, weekend.

To żem załatwił, a Avril ostro poszedł do przodu z instalacją Wiki. <3
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez janek.pl 23 sie 2012, o 20:01

pmk napisał(a):8. Gwardia prowincji. Proszę starostę Grodziska o jakąś wstępną propozycję (w nowym wątku).

A czy to jest w ogóle do zrobienia od strony systemowej? Obecnie gwardie działają w ramach miast i trzeba być mieszkańcem danego miasta aby zostać członkiem gwardii.

pmk napisał(a):9. Włączenie lenn (i w większym stopniu, miast) w życie prowincji. Tu czekam na Wiki z propozycjami, żeby nie otwierać zbyt wielu frontów.

Na czym to miałoby polegać włączanie lenn do większej aktywności?
Jan via Teutończyk

Następna strona

Powrót do Archiwa urzędowe