Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Oświadczenie Namiestnika

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Oświadczenie Namiestnika

Postprzez Piotr Paweł I 27 cze 2011, o 11:40

Drodzy Starosarmaci!
Z przykrością stwierdzam, iż nie jestem dalej w stanie funkcjonować w Sarmacji. Naruszone zostały moje dobra osobiste; zostałem zniesławiony - co kwalifikuje się do sądu jak najbardziej realowego.
W tej sytuacji kluczowe było dla mnie zachowanie władz Księstwa. Jestem właśnie po rozmowie z Kanclerzem, który, jak mogliście zapewne na FC zauważyć, udzielił "lekkiej nagany" osobie, która mnie zniesławiła. Ja nie jestem w stanie pracować w jednym rządzie z osobą, która lekką ręką rzuca na mnie oszczerstwa. Złożyłem więc dymisję.
Przy okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy mnie wsparli i którzy mnie rozumieją.
Zmuszony jestem złożyć dymisję z urzędu Namiestnika. Co więcej, zaraz zrezygnuję z sarmackiego obywatelstwa i z Sarmacji całkowicie się wyniosę. Byłem tu siedem lat - i wystarczy. Nie zamierzam funkcjonować w towarzystwie osób, które obrzucają mnie błotem - i w towarzystwie ludzi, którzy to tolerują.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Re: Oświadczenie Namiestnika

Postprzez LdR 27 cze 2011, o 11:52

diuk Piotr Koscinski napisał(a):Drodzy Starosarmaci!
Z przykrością stwierdzam, iż nie jestem dalej w stanie funkcjonować w Sarmacji. Naruszone zostały moje dobra osobiste; zostałem zniesławiony - co kwalifikuje się do sądu jak najbardziej realowego.
W tej sytuacji kluczowe było dla mnie zachowanie władz Księstwa. Jestem właśnie po rozmowie z Kanclerzem, który, jak mogliście zapewne na FC zauważyć, udzielił "lekkiej nagany" osobie, która mnie zniesławiła. Ja nie jestem w stanie pracować w jednym rządzie z osobą, która lekką ręką rzuca na mnie oszczerstwa. Złożyłem więc dymisję.
Przy okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy mnie wsparli i którzy mnie rozumieją.
Zmuszony jestem złożyć dymisję z urzędu Namiestnika. Co więcej, zaraz zrezygnuję z sarmackiego obywatelstwa i z Sarmacji całkowicie się wyniosę. Byłem tu siedem lat - i wystarczy. Nie zamierzam funkcjonować w towarzystwie osób, które obrzucają mnie błotem - i w towarzystwie ludzi, którzy to tolerują.

A może poczeka Diuk aż uchwalimy Konstytytucję? Bo jak nie, to zostaniemy w czarnej d...
Leszek diuk de Ruth
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Re: [starosarmacja] Re: Oswiadczenie Namiestnika

Postprzez Naczelnik 27 cze 2011, o 12:00

Od: Piotr Koscinski

On 2011-06-27, at 12:52, Leszek Zoltowski wrote:

> A może poczeka Diuk aż uchwalimy Konstytytucję? Bo jak
> nie, to zostaniemy w czarnej d...

Ależ Konstytucja jest i wcale nie są niezbędne zmiany. Wybierzcie
tylko nowego Namiestnika.
Pozdrowienia,
Naczelnik

Postprzez zbbrow 27 cze 2011, o 14:20

Diuku - niby i owszem, ale w tej chwili nie mamy nikogo. Wybory na Premiera były, a przywrócona Mała Konstytucja nie przewiduje takiego urzędu. :)

Pozostaje nam Zgromadzenie Obywateli.
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow
Starosarmacja

Re: [starosarmacja] Re: Oswiadczenie Namiestnika

Postprzez Naczelnik 27 cze 2011, o 14:45

Od: Piotr Koscinski

On 2011-06-27, at 15:20, zbbrow wrote:

> Diuku - niby i owszem, ale w tej chwili nie mamy nikogo.
> Wybory na Premiera były, a przywrócona Mała Konstytucja
> nie przewiduje takiego urzędu. :)

Ależ drodzy Starosarmaci!!!
http://prawo.sarmacja.org/akt,4649.html
Premier jest Szefem Administracji Starosarmacji. Jak najbardziej
legalnym.
Pozdrowienia,
Naczelnik

Postprzez zbbrow 27 cze 2011, o 14:48

No ok, ale tak czy siak Zgromadzenie potrzebne. :)
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow
Starosarmacja

Powrót do Archiwa urzędowe