Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wybór Premiera Gellonii i Starosarmacji [GŁOSOWANIE]

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Czy jesteś za wyborem Fryderyka v-hr. von Hohenzollerna na urząd Premiera Gellonii i Starosarmacji?

Ankieta wygasła 17 gru 2013, o 00:08

ZA wyborem Fryderyka v-hr. von Hohenzollerna
5
45%
PRZECIW wyborowi Fryderyka v-hr. von Hohenzollerna
3
27%
GŁOS PUSTY
3
27%

Liczba głosów : 11

Wybór Premiera Gellonii i Starosarmacji [GŁOSOWANIE]

Postprzez Hugo 14 gru 2013, o 00:08

Zgodnie z § 4 Postanowienia Księcia w sprawie zarządzenia wyboru Premiera Gellonii i Starosarmacji z dnia 5 grudnia 2013 r. otwieram głosowanie na stanowisko Premiera Gellonii i Starosramacji.

Głosowanie będzie trwało do wtorku 17 grudnia, do godziny 00:08.

Wyborca dokonuje wyboru, oddając głos za lub przeciw zgłoszonej kandydaturze; może także oddać głos pusty. Uprawnionymi do głosowania są obywatele sarmaccy zamieszkali w Gellonii i Starosarmacji, wpisani do rejestru prowadzonego przez Premiera Gellonii i Starosarmacji.

(—) Tomasz Ivo Hugo,
Książę.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Re: Wybór Premiera Gellonii i Starosarmacji [GŁOSOWANIE]

Postprzez rybczak 17 gru 2013, o 20:22

I stało się najgorsze...
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hohenzollern 17 gru 2013, o 20:41

Wasza Książęca Mość,
Wielcy Dziedzice,
Premierze Liberi

Dziękuje, jestem wzruszony, aż łza kręci się oku. Chciałbym napisać coś mądrego jednak emocje nie pozwalają. Dlatego pozwolę sobie jedynie na podziękowania dla osób, które poszły do urn i zagłosowały gdyż spełniły swój obywatelski obowiązek. Więcej dziękuje wszystkim tym, którzy mi zaufali, uwierzyli w program Dom-Wspólnota-Siła oddali głos na mą skromną osobę. Fakt, wydawać by się mogło że te trzy głosy przeciw mogą martwić, zwłaszcza w kontekście że nie pojawili się inni kandydaci, ani nikt inny nie przedstawił żadnej alternatywy. Zupełnie jednak jest inaczej, tym trzem głosom przeciw, tym trzem oponentom, którzy jak sądzę mają do mnie jakieś żale, bądź ich punkt widzenia skrajnie się różni od mego programu, im również dziękuje. Dziękuje dlatego że to dobrze wróży na przyszłość, ponieważ oznacza że prawdopodobnie w przyszłości będzie przyglądała się zwarta i konstruktywna opozycja z pomysłami na lepsze jutro Gellonii i Starosarmacji, co wymusi rywalizacje, która pobudza aktywność. Nie mniej ku nim też wyciągam rękę w geście przyjaźni, pojednania oraz współpracy. Na dniach zresztą zostanie wystosowany apel do mieszkańców GiS, który mam nadziej zmobilizuje naszą wspólnotę do większego zaangażowania się w prowincje.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez leszcz 18 gru 2013, o 17:04

chciałem tylko zauważyć, że realioza uniemożliwia mi śledzenie dokładnie, co się dzieje. ale w wyborach chętnie bym zagłosował. nie dostałem jednak ani PW, ani maila, nic.
ku rozwadze PT władzom.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hohenzollern 18 gru 2013, o 19:14

Jaśnie Wielmożny Markizie, jestem dozgonnie wdzięczny za zwrócenie uwagi odnośnie tego niedopatrzenia. Pragnę zapewnić że w przyszłości, władze Gellonii i Starosarmacji będą stanie zaradzić takim sytuacjom odpowiednio informując obywateli o terminach wyborów, tak ogólnie na szczeblu ogólnokrajowym, samorządowym oraz prywatnymi kanałami.
(-)Fryderyk v-hr. von Hohenzollern.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez rybczak 18 gru 2013, o 19:34

Najpierw niech władze prowincji trzy razy sprawdzają poprawność gramatyczno-składniową tego, co publikują na oficjalnym papierze. Byłoby miło.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hohenzollern 18 gru 2013, o 19:39

Dziękuje Jaśnie Wielmożnemu Markizowi za zwrócenie uwagi, postaram się poprawić gramatyczną składnie.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Ivusia 18 gru 2013, o 19:55

Ja równiez w nawale spraw dotyczących świata realnego pominęłam głosowanie na Premiera Gellonii i Starosarmacji. Nie wiem czy jest to zasługą pominięcia tematu czy czytania go w biegu, ale strasznie żałuję, że nie oddałam głosu. W każdym razie nowemu Premierowi oczywiście gratuluję i życzę pomyślności przy piastowaniu nowego stanowiska. Po powyższych postach widzę, że sprawa głosowania nie była odpowiednio nagłośniona. Nie mnie to oceniać ostatnimi czasu, ale jeżeli tak było to oczywiście liczę, że przy następnych wyborach będzie już lepiej.
Jesteś ostrym zawodnikiem.
Ivusia

Powrót do Archiwa urzędowe