Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o obywatelstwo

Wniosek o obywatelstwo sarmackie składa się w nowym wątku
Przed złożeniem wniosku o obywatelstwo przeczytaj uważnie poradnik. Pamiętaj o konieczności (1) ustawienia sobie podpisu (2) oraz awatara na Forum Centralnym (3) i w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji.

Wniosek o obywatelstwo

Postprzez August dlS 17 paź 2019, o 12:24

Ja, August von Hippogriff de La Sparasan, identyfikujący się numerem AH007, składam wniosek o przyznanie mi obywatelstwa Księstwa Sarmacji. Oświadczam, iż posiadam również obywatelstwo dreamlandzkie. Planuję służyć w siłach zbrojnych. Jestem gotów wiernie służyć najwyższym władzom Sarmacji.
August von Hagsen de La Sparasan
Skoro pewna część szlachty podpisuje się jako nikt ważny... to jak ja mam się podpisać?
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Wniosek o obywatelstwo

Postprzez Helwetyk 17 paź 2019, o 13:00

Szanowny Panie!

Po rozpoznaniu Pańskiego wniosku ogłaszam zamiar nadania Panu obywatelstwa sarmackiego. Stosownie do przepisów Ustawy o obywatelstwie sarmackim proszę o złożenie przysięgi obywatelskiej w niniejszym wątku, w terminie do dnia 24 października 2019 roku włącznie, według następującej roty:

Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.

Przysięgę obywatelską można złożyć z dodaniem formuły religijnej.

Jednocześnie informuję, że „wydanie postanowienia odracza się do czasu zakończenia terminu głosowania w aktualnie zarządzonych wyborach lub referendum”, co oznacza, że stosowna decyzja zostanie podjęta, zakładając złożenie przysięgi, nie wcześniej niż 21 października 2019 roku.

Obrazek
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez August dlS 17 paź 2019, o 19:00

Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.
August von Hagsen de La Sparasan
Skoro pewna część szlachty podpisuje się jako nikt ważny... to jak ja mam się podpisać?
Dobry Obywatel

Postprzez Helwetyk 19 paź 2019, o 10:49

Piękny awatar Pan sobie ustawił po rozpoznaniu wniosku.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Piotr III Łukasz 21 paź 2019, o 07:39

Szanowny Panie,

informujemy, iż w związku ze złożoną przysięgą obywatelską, nadaliśmy Panu obywatelstwo Księstwa Sarmacji. Wyrażamy swą radość, nadzieję na owocne życie w Księstwie.

Życzymy sukcesów, radości, przyjaźni i przyjemnie wiedzionego życia, jako Obywatel.

(—) Piotr III Łukasz
Królestwo Hasselandu

Powrót do Wnioski związane z obywatelstwem