Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadania obywatelstwa

Wniosek o obywatelstwo sarmackie składa się w nowym wątku
Przed złożeniem wniosku o obywatelstwo przeczytaj uważnie poradnik. Pamiętaj o konieczności (1) ustawienia sobie podpisu (2) oraz awatara na Forum Centralnym (3) i w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji.

Wniosek o nadania obywatelstwa

Postprzez Ametystowy 8 cze 2019, o 09:33

Ja Nataliusz von Hohenburg, Ametystowy uprzejmie proszę o nadanie obywatelstwa w Księstwie Sarmacji. Rad jestem Cię poinformować, że spełniam wymaganie aktywności. Moje plany co do działaności w KS to głównie pisanie artykułów, zdobycie tytułu naukowego i zagarnięcie się do polityki. Prócz aktywności tutaj, często bywam na sarmanckim discordzie.
Pozdrawiam.
Obrazek
Ametystowy

Re: Wniosek o nadania obywatelstwa

Postprzez FvS 8 cze 2019, o 09:47

Do księcia zwracamy się Wasza Książęca Mość (WKM)
Filip von Sarm

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Re: Wniosek o nadania obywatelstwa

Postprzez Piotr III Łukasz 8 cze 2019, o 14:25

Szanowny Panie,

jesteśmy przekonani, iż kierują Panem dobre chęci. Jednakże forma złożonego wniosku jest nie do przyjęcia i musimy ją odrzucić bez dalszego rozpatrzenia. Sugerujemy zapoznanie się z tzw. tytulaturą baridajską. O ile jest to artykuł odrobinę nieaktualny, o tyle jego założenia podstawowe pozostają bez zmian. Liczymy na to, że po zapoznaniu się z zasadami życia w Księstwie, złoży Pan wniosek ponownie.

(—) Piotr III Łukasz
Książę Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Królestwo Hasselandu
Konsulat Sclavinii

Powrót do Wnioski związane z obywatelstwem